Marina Satti ikinci provada yaşadığı sorunları anlattı

0

Marina Satti, devlet kanalı ERT’nin Eurovision Instagram hesabında ikinci provada yaşadığı sorunları anlattı.

Marina Satti ikinci prova ile ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi ve yaşadığı sorunları açıkladı. Şarkıcı, özellikle ayakkabıları ve sesle ilgili bazı sorunlar yaşadığını belirterek, sesinin kendi sesinden daha fazla duyulduğunu açıkladı.

“İkinci prova sırasında kamera ile ilgili bazı şeyler çok iyi gitti, artık gizlememizin bir anlamı yok, hepiniz ne yaptığımızı biliyorsunuz, bu yüzden kamera ve kameraman aslında koreografinin bir parçası. Yani şarkıyı takip etmesi ve sonra yürümesi, etrafımızda dönmesi, koşması, bir zorluk. İlk prova ile kıyaslandığında bu çok daha iyi gitti. Tabii bazı sorunlarım vardı, ayakkabılarım kayıyordu ama daha iyi yapmanın bir yolunu bulduk.”

Sesle ilgili yaşadıkları soruna gelince, şarkıcı, organizatörlere bir talimat verdiklerini ancak bir yanlış anlaşılma olduğunu belirtti.

“Sesle ilgili de bazı sorunlarımız vardı, ancak bunun neden olduğunu düşünüyorum, birinci prova sırasında verdiğimiz talimatın biraz yanlış anlaşıldığını düşünüyorum, yani umarım bu şey yarı finalden bir gün önce düzelir.”

Son olarak, İsveç’teki ekibiyle vakit geçirme deneyimini anlattı:

“Gerçekten her şeyin iyi gideceğini umuyorum, ayrıca burası çok güzel. Kaldığımız otelde başka ülke katılımcıları da var ve akşamları toplanıp konuşuyoruz, YouTube’da videolar izliyoruz, birbirimize bir şeyler gösteriyoruz, öğreniyoruz, gerçekten bir festival gibi.”

Kaynak: protothema.gr

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir