Hadise: “Orada yaşadıklarımı pek kimse bilmez.”

0

Hadise’den Eurovision açıklamaları

2009 yılında ülkemize dördüncülük getiren Hadise, Cosmopolitan dergisinin Şubat sayısında gerçekleştirdiği röportajda Eurovision sürecinden de bahsetti.

Eğer bir gün bir kitap çıkaracak olursa Eurovision sürecinden de bahsedeceğini söyledi. İşte dergiye yaptığı özel açıklamalar:

– Mesleğinize dair peş ettiğiniz, geri çekilmek istediğiniz bir dönem oldu mu?

“Eurovision’dan sonra öyle bir süreçten geçtim sanırım. Her şeyiyle çok hızlı, kendimi keşfettiğim bir yıldı.Yarışma sürecinde ve sonrasında insanların ne kadar acımasız olabileceğini gördüm. Ve düşünün daha 22 yaşındaydım. Orada yaşadıklarımı ve o süreci pek kimse bilmez. Bir kitap çıkarırsam kesinlikle Eurovision sürecini detaylıca anlatacağım. Omuzlarıma büyük bir sorumluluk yüklendi ve itiraf etmeliyim ki, ben bu yükü taşımakta zorlandım. Öyle ki; acısı iki yıl sonra çıktı. Bunu da hiç anlatmadım bugüne kadar. O dönemler tek başıma italya’ya tatile gidip iki hafta telefonumu kapattığımı hatırlıyorum. Ve sadece anneme iyi olduğumu bildirmek için dört günde bir mesaj attım. Her şeyden uzaklaştım ve deli gibi yazıp kendi kendimi iyileştirdim. Bu uzaklaşma halleri insana kendini yeniden keşfettiriyor, Benim de kendimi yeniden ölçüp tartma fırsatım oldu böylelikle. “Ben kimim, bu hayatta ne istiyorum, amacım nedir” gibi soruların cevabını bulmaya gayret ettim, Gayret etseniz de 20’li yaşların başında kendinizle olan ilişkinizdeki dengeyi kurabilmek çok zor. Epey hırpalandım ama başardım. Anladım ki, her şey kendi elimizde.”

 
Source: Cosmopolitan

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir