Jamala ve Haluk Levent ortak konser verecek

BENZER HABERLER

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği, yardım kampanyası kapsamında, Haluk Levent’e, 2016 yılı Eurovision birincisi Jamala ile ortak konser teklifinde bulundu. Levent teklife olumlu yanıt vererek “Yeri de Filistin olmalı” vurgusunda bulundu.

2016 yılında Eurovision birincisi Jamala, Ukrayna’dan gelerek Türkiye’ye sığınmıştı. Ukrayna Büyükelçiliği, Haluk Levent’e Jamala ile ortak konser teklifinde bulundu.

Büyükelçiliğin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Eurovision 2016 birincisi Jamala, Rusya’nın sürdürdüğü savaştan dolayı iki çocuğuyla birlikte Türkiye’ye geldi. Ukrayna halkı için başlattığımız yardım kampanyamıza destek olmak adına bir konserde Jamala ile barış ve özgürlük şarkıları söylemek ister misiniz?” denildi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in bu teklife cevabı gecikmedi. Sanatçı, Batı’nın ikiyüzlü tutumuna dikkat çekerek Ortadoğu’daki zulmü de hatırlattı. Sanatçının bu tavrı sosyal medyada takdir topladı. 

Haluk Levent cevabını şu ifadeler ile duyurdu: “Kesinlikle ! Seve seve. Hem Ukrayna halkı için söyleyelim hem de iki yüzlü batının unuttuğu Ortadoğu halkları için söyleyelim. Yeri de Filistin olmalı. Şarkılar insan ayrımı yapmaz. Şarkılar sınır dinlemez. Bu konser bence çok güzel olur.”

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,032TakipçiTakip Et
2,310AboneAbone Ol

TWİTTER

[fts_twitter twitter_name=eurovisn_turkey tweets_count=4 cover_photo=no stats_bar=yes show_retweets=no show_replies=no]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER