Ana Soklic Eurovision macerası ile ilgili konuştu

BENZER HABERLER

Bu yıl “Amen” adlı şarkısıyla Slovenya’yı temsil eden Ana Soklic Eurovision macerası ile ilgili açıklamalar yaptı.

Ana Soklic Eurovision için bir bucuk yıl hazırlandığını ancak yarışmadan iki hafta sonra performansını izleyebildiğini söyledi.

“Eurovision performansımı ancak yarışmadan iki hafta sonra, duygularım biraz sakinleştiğinde ve hatta nefes alabildiğimde izlemeye cesaret edebildim. Yakın zamana kadar, klibimi izlerken alanımda olmayan ve mutlu olmadığım bazı şeylerle karşı karşıya kaldım.”

Ana Soklic performansı ile ilgili açıklamalar yaptı.

“Performansın bu kadar yüzeysel bir şekilde kurgulanmış olması gerçekten çok yazık. Bu yılki EMA 2021 performansım bence, son Eurovision’dan daha iyi yönetildi. Nereye takıldığımı bilmiyorum… İnsanların evlerinde gözlerinin içine baktığınızı hissetmeleri gerekiyor ve pek çok sanatçı onları bu şekilde çerçevelemeye özen gösterdi! Kendimi görmek için yaşamadım. Bir yerlerde hatalar oldu. Organizatörler, sanatçılar için provaların ön izlemesinin izlenmesine izin vermedi. Görsellerin kendilerine gelince, bazıları gerçekten ilginçti.”

Soklic açıklamalarına devam etti. “Hollandalıların biz Slovenya delegasyonu olarak ne kadar ciddiye aldığı sorusuyla baş başa kaldım.”

Son ana kadar performansımı görmeme izin verilmedi. Ayrıca Hollandalıların biz Slovenya delegasyonu olarak ne kadar ciddiye aldığı sorusuyla baş başa kaldım. En büyük dileğim şarkıyla birlikte bazı vokallerin eşlik etmesiydi, ama aynı zamanda Rotterdam ekibinden biri hastalanırsa gereksiz yere karantinaya alınmak zorunda kalmamak ya da daha da kötüsü evde olmak zorunda kalmamak için hemen burada durduruldum. Ancak birçok delegasyon, kuralların izin verdiği ölçüde, altı kişilik bir ekiple sahnedeydi.”

“Bütün bunlar beni çok rahatsız etti. Ama kabul edelim, şimdi olduğu gibi ve hepsinden önemlisi, Eurovision sahnesinde olduğu kadar otoriter anlamda da işimden ve katkımdan son derece mutlu olduğum doğru. Benim yıllardır beklediğim buydu.”

Kaynak: Domovina

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,372TakipçiTakip Et
1,460AboneAbone Ol

TWİTTER

6 saat önce
1-5 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sanremo Müzik Festivali'nin sanat yönetmeni ve sunucusu yeniden Amadeus olacak. https://t.co/g4SyKK8MAi Eurovisn_Turkey photo
6 saat önce
2012 Azerbaycan temsilcisi Sabina Babayeva yangınlar ile ilgili bir paylaşım yaptı. https://t.co/vBfEr3DjCX Eurovisn_Turkey photo
9 saat önce
Junior Eurovision birincisi Destiny #HelpTurkey kampanyasına destek verdi. https://t.co/a8W29bHGkr Eurovisn_Turkey photo
13 saat önce
Ev sahibi adaylarından Torino Eurovision için önerdiği logoyu yayınladı. https://t.co/gZldOee7P7 Eurovisn_Turkey photo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER