Ana Soklic Eurovision macerası ile ilgili konuştu

BENZER HABERLER

Bu yıl “Amen” adlı şarkısıyla Slovenya’yı temsil eden Ana Soklic Eurovision macerası ile ilgili açıklamalar yaptı.

Ana Soklic Eurovision için bir bucuk yıl hazırlandığını ancak yarışmadan iki hafta sonra performansını izleyebildiğini söyledi.

“Eurovision performansımı ancak yarışmadan iki hafta sonra, duygularım biraz sakinleştiğinde ve hatta nefes alabildiğimde izlemeye cesaret edebildim. Yakın zamana kadar, klibimi izlerken alanımda olmayan ve mutlu olmadığım bazı şeylerle karşı karşıya kaldım.”

Ana Soklic performansı ile ilgili açıklamalar yaptı.

“Performansın bu kadar yüzeysel bir şekilde kurgulanmış olması gerçekten çok yazık. Bu yılki EMA 2021 performansım bence, son Eurovision’dan daha iyi yönetildi. Nereye takıldığımı bilmiyorum… İnsanların evlerinde gözlerinin içine baktığınızı hissetmeleri gerekiyor ve pek çok sanatçı onları bu şekilde çerçevelemeye özen gösterdi! Kendimi görmek için yaşamadım. Bir yerlerde hatalar oldu. Organizatörler, sanatçılar için provaların ön izlemesinin izlenmesine izin vermedi. Görsellerin kendilerine gelince, bazıları gerçekten ilginçti.”

Soklic açıklamalarına devam etti. “Hollandalıların biz Slovenya delegasyonu olarak ne kadar ciddiye aldığı sorusuyla baş başa kaldım.”

Son ana kadar performansımı görmeme izin verilmedi. Ayrıca Hollandalıların biz Slovenya delegasyonu olarak ne kadar ciddiye aldığı sorusuyla baş başa kaldım. En büyük dileğim şarkıyla birlikte bazı vokallerin eşlik etmesiydi, ama aynı zamanda Rotterdam ekibinden biri hastalanırsa gereksiz yere karantinaya alınmak zorunda kalmamak ya da daha da kötüsü evde olmak zorunda kalmamak için hemen burada durduruldum. Ancak birçok delegasyon, kuralların izin verdiği ölçüde, altı kişilik bir ekiple sahnedeydi.”

“Bütün bunlar beni çok rahatsız etti. Ama kabul edelim, şimdi olduğu gibi ve hepsinden önemlisi, Eurovision sahnesinde olduğu kadar otoriter anlamda da işimden ve katkımdan son derece mutlu olduğum doğru. Benim yıllardır beklediğim buydu.”

Kaynak: Domovina

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,464TakipçiTakip Et
1,460AboneAbone Ol

TWİTTER

5 saat önce
Ayın şarkısı | Maneskin'in "Zitti e Buoni" adlı şarkısı ilk olarak 2016 yılında ballad bir şarkı olarak yazıldı, ancak yıllar içinde yavaş yavaş bir rock şarkısına dönüştürüldü.
7 saat önce
İsveç | Melodifestivalen'de Andra Chansen (İkinci şans) etabının kaldırıldığı açıklandı. Yerine bir yarı final yapılacak.
10 saat önce
Junior Eurovision | Malta'yı "My Home" adlı şarkısıyla Ike ve Kaya ikilisi temsil edecek. #Malta #JESC2021 https://t.co/Ru1EY2eF0K
13 saat önce
2015 yılında Almanya'yı temsil eden Ann Sophie O Ses yarışmasına katıldı ve tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. https://t.co/VWSs4kwCYq

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER