Ana Soklic 2021 şarkısı hakkında konuştu

BENZER HABERLER

Ana Soklič, yakın zamanda RTV Slovenya’ya verdiği bir röportajda 2021 Eurovision katılımı hakkında konuştu.

Slovenya yayıncısına konuşan Ana, Cumartesi akşamı Evrovizijska Melodija (EMA)’da açıklanacak olan şarkısı hakkında bazı ipuçları verdi.

Şarkı hakkında, başlık ve yazarlar dahil pek bir şey bilinmiyor. Şarkının, yayıncıya sunulan ve geçmiş Eurovision katılımcıları, besteciler, şarkı yazarları ve RTV Slovenya üyelerinden oluşan uzman komitesi tarafından seçilen 190’dan fazla şarkıdan biri olduğunu biliyoruz sadece.

Şarkının yazarı ile ilgili olarak Soklič, yazarlardan en az birinin Sloven olmadığını, Eurovision’da bir dizi zaferden sorumlu olduklarını ve “hepimizin iyi bildiği isimlerle işbirliği yaptığını” açıkladı.

Ana, 2021 şarkısının “Voda’dan oldukça farklı olduğunu ancak bazı ortak özellikleri koruduğunu” söyledi. Bunun bir balad olmadığını ve şarkının tamamen İngilizce olacağını biliyoruz. Ana şarkı seçimlerini tartışırken, “performans sergileme fırsatı veren bir hikaye veya mesajla sahneye çıkması gerektiğinin kendisi için önemli olduğunu” söyledi.

Ana, çevresindeki ekibin “çok daha büyük ve daha etkili ülkeleri şaşırtmak” amacıyla sahne sunumunun son detayları üzerinde çok çalıştığını ve yorum yaparken görsel olarak etkileyici bir performans haline getirmek için çok çalıştıklarını belirtti.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
11,405TakipçiTakip Et
1,010AboneAbone Ol

TWİTTER

3 saat önce
Bilmeniz gerekenler | Albina ile ilgili bilmeniz gerekenler 5/39 🇭🇷 #Eurovision #Croatia https://t.co/PPulnNzFz7 Eurovisn_Turkey photo
4 saat önce
Nasıl buldun? | Tornike Kipiani'nin "You" adlı şarkısını nasıl buldun? 🇬🇪 21/39
5 saat önce
Rotterdam Ahoy'da sahne çalışmaları devam ediyor. https://t.co/VXlvAB16QW Eurovisn_Turkey photo
6 saat önce
İzlanda | "Hlustendaverðlaunin" ödül töreninde Daði Freyr "Yılın şarkıcısı" ödülüne layık görüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER