Sırbistan: “Loco Loco” yayınlandı

0

65. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil edecek olan Hurricane’in “Loco Loco” adlı şarkısı bu akşam ilk kez Youtube’da yayınlandı.

“Loco Loco” adlı şarkının prodüktörlüğünü Nemanja Antonić ve Darko Dimitrov üstlendi. Şarkının sözleri ise grubun üyelerinden Sanja Vučić’e ait. Darko Dimitov 2019 yılında yayınlanan Tamara Todevska’nın “Proud” adlı şarkısının yaratıcısı olarak biliniyor.

Şarkının vokalistleri arasında Jelena Pajic, Mladen Lukic ve Olga Popovic yer alıyor.

Şarkının klibinde yer alan oyunculardan Petar Rasic daha önce Hadise’nin “Aşk Dediğin” adlı şarkısının klibinde rol aldı.

Hurricane kimdir?

1 Kasım 2017 yılında Sanja Vucic, Ivana Nikolic ve Ksenija Knezevic, müziklerini ifade etme ve uluslararası kariyerlerine birlikte başlama fikriyle Hurricane adlı kız grubunu oluşturdu.

Hurricane isminin birkaç ilham kaynağı var. İlk olarak, değişim arzusu, yeni bakış açıları ve yeni zorluklar ile tamamen durdurulamayan üç kızı temsil ediyor. Kızlar kendilerini müzik, dans ve performansla ifade ederek izleyicilerin nefesini kesiyor.

Kasırga kızları stilleri, kişilikleri ve mükemmel uyumlarıyla özellikle ABD, İngiltere, Avustralya, Güney Afrika, Almanya, Hollanda, Fransa, Hindistan ve Sırbistan’daki tüm radyo istasyonlarında yayınlanmaktadır.

Grup üyelerinden Sanja Vucic 2016 yılında Sırbistan’ı “Goodbye” adlı şarkısıyla temsil etmiştir.

Photo by: Miomir Milic

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir