Hurricane grubu, şarkısının son kayıtları için dün stüdyoya girdiğini duyurmuştu. Bugün ise şarkının adının “Loco Loco” olduğu açıklandı.

“Loco Loco” adlı şarkının prodüktörlüğünü Nemanja Antonić ve Darko Dimitrov üstlendi. Şarkının sözleri ise grubun üyelerinden Sanja Vučić’e ait.

Darko Dimitov Sırbistan devlet kanalı RTS ile ilk görüşmeye geldiğinde gülümseyerek “Birinciliği elde etmek istiyoruz.” dediği öğrenildi.

“Bu yıl Avrupa’ya sunduğumuz konsept bir Eurovision şarkısı, şarkı ayrıca kulüplere ve modern tarza da hitap edecek. Nemanja şarkıda inanılmaz Eurovision dokunuşlar yaptı, ve şarkıya eşlik etmek ve dans etmek kaçınılmaz olacak. Bu da şarkının hem seyirci, hem de uzman jüri kriterlerini karşıladığı anlamına geliyor.”

Nemanja Antonić ise böyle bir şarkı üzerinde çalışmanın aşamalar halinde yapılan bir proje olduğunu ve bu tüm ekip çalışmasının özü olduğunu belirtiyor.

“Hurricane grubu, şarkıları için belli bir formatta olacağını ve iyi bir izlenim bırakacak popüler bir şarkı olacağını düşünüyorum.”

Darko Dimitov 2019 yılında Tamara Todevska’nın “Proud'” adlı şarkısının yaratıcısı olarak biliniyor. “Loco Loco”nun Mart ayının başlarında yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: rts.rs

Photo by: Miomir Milic

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir