July 20, 2024
Sırbistan

Hurricane dağıldığını açıkladı

Hurricane dağıldığını açıkladı

2017 yılında Sanja Vučić, Ivana Nikolić ve Ksenija Knežević ile birlikte kurulan Hurricane müzik grubu bugün sosyal medya hesabından dağıldığını açıkladı.

“Bize sorarsanız 5 yıl çok hızlı geçti. Ve bunun sadece bizim değil, hepinizin görüşü olduğuna inanıyoruz. Her birimiz birey olarak özeldik ama bir bütün olarak daha da özeldik. Bütün bunlar birlikte mükemmel çalıştı. Ama bunda yalnız değildik Öncelikle grubu kuran ve bugün hepinizin bildiği Hurricane markasını yaratan yapımcımız Zoran Milinković’e teşekkür etmek isteriz. Ayrıca, müziklerimizin, videolarımızın ve bu 5 yıl boyunca bizi birbirimize bağlayan her şeyin oluşturulmasına katılan tüm işbirlikçilerimizin yanı sıra, özellikle ekibimizin her bir üyesine çok teşekkür ederiz.”

Hurricane, “Hurricane Junior” markasını inşa edeceğini açıkladı.

“Artık bu ekibin bir parçası olmayacağımıza bakılmaksızın, hep birlikte inşa ettiğimiz markayı size bırakıyoruz. Genç haleflerimiz Hurricane Junior’un yanı sıra yakında sizlerle tanışacak olan üç yeni üyemiz var. Onlara iyi bakın ve bize yaptığınız gibi onları destekleyin, kesinlikle yapacağız.”

Hurricane grubu çıktığı ilk günden beri Sırbistan’da birçok hit şarkı yayınladı. 2020 ve 2021 yılında Eurovision’da ülkelerini temsil ettiler. Hurricane ile gerçekleştirdiğimiz röportajı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Hurricane

Photo by: EBU