July 22, 2024
Eurovision 2021 San Marino

Senhit: “Hayal kırıklığına uğradım”

Senhit: “Hayal kırıklığına uğradım”

Bu yıl Rotterdam’da San Marino’yu “Adrenlina” adlı şarkısıyla ülkesini temsil eden Senhit yarışma ile ilgili açıklamalar yaptı.

Senhit Eurovision’un unutulmaz bir deneyim olduğunu söyledi.

“Bugünlerde adrenalini düşürmeye çalışıyorum, bunu söylemek komik geliyor. Binlerce duygusal aşama yaşıyorum. Mutluluk, öfke, yorgunluk, enerji… Binlerce kez yapacağım unutulmaz bir deneyimdi ama aynı zamanda sağlık durumunun gerektirdiği birçok kısıtlama nedeniyle büyük psikolojik stres yaşadım. Bu etkinlik için gerçekten çok çalıştık”.

Senhit, Flo Rida’nın son ana kadar Rotterdam Ahoy’a gelip gelmeyeceğini bilmediğini söyledi.

“Sonuna kadar, bunu yapıp yapamayacağımı bilmiyordum. Etrafımda bir gizem yaratıyormuş gibi yaptım ama gerçek şu ki Amerika’dan gelmesi kolay olmadı. Harikaydı. Denedik ve aramızdaki kimya hemen patladı.”

Sevilen şarkıcı Eurovision’da aldığı derece ile ilgili konuştu.

“Tanrı aşkına, bir zafer beklemiyordum tabi ama aldığım dereceden dolayı biraz hayal kırıklığına uğradım. Birleşik Krallık’ın 0 puan alması tuhaflığı ile bir üçkağıtçılık olduğunu farkettim ve bu da rekabet ruhumu olumsuz etkiledi. Fakat, benim halen çok mutlu olmamı sağlayacak, kariyer anlamında, umut verici birçok gelişmeler var.”

Senhit ayrıca Maneskin’in zaferinden dolayı mutlu olduğunu ve yarışma’nın Bologna’da gerçekleşmesini istedi.

Kaynak: Vanity Fair

Photo by: EBU