San Marino’yu Jessika ve Jenifer temsil edecek!

0

63. Eurovision Şarkı Yarışmasında San Marino’yu Jessika ve Jenifer Brening “Who we are” adlı şarkısı ile ülkesini temsil edecek!

63. Eurovision Şarkı Yarışmasında San Marino’yu Jessika ve Jenifer Brening “Who we are” adlı şarkısı ile ülkesini temsil edecek! 🇸🇲 #Eurovision #SanMarino

👉 https://t.co/KJUuqiFw0i pic.twitter.com/OUbprVJcJn

— Eurovision 2018 (@Eurovisn_Turkey) 3 Mart 2018

Jessika kimdir?

Jessika 27 Şubat 1989’da dünyaya geldi ve bir Maltalı şarkıcı-söz yazarı ve oyuncu. 2008’de Malta Şarkı Avrupa Festivali sırasında Malta ulusal televizyonunda keşfedildi. Tangled isimli ilk şarkısı yayınlandı. 2011’de yazdığı Down Down Down şarkısıyla Malta Eurovision Şarkı Yarışmasının ulusal finallerine katılmayı başardı. İki şarkısıyla tekrar 2012 yılında ulusal finallere katılmıştır.

Jenifer Brening kimdir?

Jenifer Brening

Jenifer Brening, 15 Aralık 1996’da Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya geldi. YouTube’u keşfetti ve dünya çapında tanınmasını sağlayan uluslararası hitlerin birkaç cover versiyonunu yayınladı. Rihanna, Beyoncé ve Christina Aguilera gibi müzikal rol modellerinden esinlenerek kendi vokal stilini bu süreçte geliştirdi. 2016 yılına gelindiğinde, KHB Music etiketi, Jenifer’in bestelediği ve yazdığı şarkıları içeren, beklenen ilk albümü “Recovery”ı piyasaya sürdü.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir