Yulia iki şarkı hazırladı

0

Devlet kanalından henüz resmi bir açıklama gelmese de Yulia Samoylova Rusya’yı Eurovision’da temsil edeceğini açıkladı menajeri ise bu haberi doğruladı.

Yulia Samoylova sahne yönetmeni Alexey K. Golubev ile bir araya geldi. Alexey K. Golubev daha önce Polina Gagarina’nın Eurovision sahnesi ve klibi için çalışmıştı.

Yulia Samoylova sosyal medya hesaplarından Eurovision’a katılacağını duyurdu.

Начали подготовку к Евровидению 2018! Ура! Встретились командой с @golubev01 и обсудили будущий номер. Песню уже выбрали, так что работаем ! pic.twitter.com/yucNwYx7dO

— Юлия Самойлова (@jsvok) 26 Ocak 2018


İki şarkı hazırlandı

Yulia “Geçen yıl Eurovision’a katılamadıktan sonra, bu sene katılmamın garantisi var, ancak şarkının kurallara göre değiştirilmesi gerekiyor, “Flame Is Burning” 2017 Eurovision için yayınlanmıştı.”

“Kocam Alexey Taran ile birlikte yazdığımız iki şarkıyı devlet kanalı Channel One’a sunduk.” açıklamasını yaptı. İki şarkı dışında başka bir şarkı’nın seçildiği söylendi.

Yulia Sözlerine devam etti: “Hangi şarkıyı seçerlerse seçsinler ben Rusça, İngilizce veya Portekizce şarkı söylemeye hazırım. geçen sene ki sahne performansımın aynısını düzenlemelerini isteyeceğim”, “Şarkı için uygun bir kıyafet seçeceğiz.” dedi.

Yulia Samoylova will represent Russia in the Eurovision Song Contest 2018! #Russia #Eurovision2018 🇷🇺 pic.twitter.com/3aU0hiftPO

— Eurovision 2018 (@Eurovisn_Turkey) 26 Ocak 2018

Yulia yeni yıl röportajında Portekiz ile ilgili açıklamalar yapmıştı.

Yulia: “Portekiz’e hiç gitmedim ve hayatımda okyanus görmedim. Ben orada yüzmeyi hayal ediyorum.”

Ne olmuştu?

2017 yılında “Flame Is Burning” adlı şarkıyla temsil etmesi üzere görevlendirilen Samoylova, Rusya’nın 2014’te ilhak ettiği Ukrayna toprağı Kırım’a 2015 yılında yaptığı yasa dışı ziyaret nedeniyle Ukrayna yetkilileri tarafından ülkeye girişi üç yıl süreyle yasaklandığı için yarışmadan çekilmiştir.

Ukrayna ne yapacak?

Yulia’nın katılımı devlet kanalı tarafından resmi olarak onaylanırsa Ukrayna EBU kurallarına göre Rusya’nın canlı performansını yayınlamak zorunda. Ukrayna Rusya’nın performansını yayınlamayacağı veya yarışmadan çekilebileceği şimdiden Eurovision fanları arasında konuşulmaya başlandı.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir