July 20, 2024
Viki Gabor sorularımızı cevapladı

viki gabor SORULARIMIZI CEVAPLADI

Bu yıl Junior Eurovision’da “Superhero” adlı şarkısıyla Polonya’yı temsil edecek olan Viki Gabor ile bir röportaj gerçekleştirdik. Favori isimler arasında yer alan Viki sorularımızı cevapladı.

– Yeteneğiniz nasıl keşfedildi?

Aslında bu, ailemde her gece düzenlenen mini karaokelerden başladı ve bir gece mikrofonu alıp şarkı söylemeye karar verdim. Ailem çok güzel şarkı söylediğimi söyledi. O günden itibaren şarkı söylemeyi çok sevdim ve müziği kalbime koydum. Müziksiz yaşayamam.

– “O Ses Çocuklar” yarışmasına katıldınız ve ikinci oldunuz bu başarınız hakkında ne düşünüyorsunuz? 

“O Ses Çocuklar” güzel bir yolculuktu ve bana yeni bir deneyim kazandırdı, ayrıca yeni arkadaşlarla tanıştım. “O Ses Çocuklar 2” nin bir parçasını alabildiğim için ise gerçekten mutlu oldum.

– Çocuk Eurovision’a katılmaya nasıl karar verdiniz?

“Szansa Na Sukces” ın (ulusal final) bir parçası olmaya karar verdim çünkü genç yaştan itibaren beri hayalim olan şeyi gerçekleştirmek istedim.

– Bize biraz “Superhero” adlı şarkınızdan bahseder misiniz?

İnsan gücü ve Dünya ile ilgili. Birlikte olduğumuzda daha güçlüyüz ve süper kahramanlar gibiyiz, dünyayı kurtarmak için her şeyi yapabiliriz.

– Favori ülkelerden birisiniz, şarkınıza gelen tepkiler nasıl?

Polonya’nın şarkım yüzünden favorilerden biri olarak ele alınacağını hiç düşünmedim. Bundan dolayı gerçekten çok mutluyum ve gurur duyuyorum. Umarım Polonya’yı Junior Eurovision’da temsil etmekten gurur duyduğum için insanlar da benimle gurur duyuyorlardır.

Résultat de recherche d'images pour "Viki gabor"

– Roksana Węgiel’in şarkısı ve performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence çok akılda kalıcı bir şarkı ve performansının mükemmel olduğunu düşünüyorum!

– Çocuk Eurovision’a nasıl hazırlanıyorsunuz?

Her gün çok sıkı egzersiz yapıyorum.

– Eurovision’u izliyor musunuz, favori şarkılarınız var mı?

Küçük yaşlardan itibaren Eurovision ve Junior Eurovision’u izlemeye başladım. Junior Eurovision’un Polonya’daki bir parçası olabilmem gerçekten çok hoş, yapabildiğim için çok mutluyum. Ama gerçekten favori bir Eurovision şarkısı seçemiyorum çünkü şu ana kadar duyduğum tüm şarkılar gerçekten çok güzel ve çok iyi.

– Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz, daha önce ziyaret ettiniz mi?

Daha önce Türkiye’de bulunmadım. Umarım yakında Türkiye’yi ziyaret edeceğim, aslında Türkiye’de bir amcam ve kuzenim var, bu yüzden onlarla birlikte Türkiye’yi ziyaret etmek istiyorum ve Türk yemeklerini çok seviyorum.

– Bu yıl yarışmada yeniden online oylama yapılacak, Türkiye’den de oy kullanmak mümkün olacak. Buradan Türkiye’ye ve sevenlerine bir mesajınız var mı?

Lütfen iyi dileklerini benimle tut Türkiye. Şarkımı beğenip oy verebilirseniz gerçekten çok mutlu olacağım ve yakında Türkiye’de sizlerle görüşebilmeyi umuyorum.

EĞER Viki’ye OY KULLANMAK İSTİYORSANIZ. 22-24 KASIM ARASI JESC.TV SİTESİNDEN OY KULLANABİLİRSİNİZ.