Blanka iddialar ile ilgili bir açıklama yaptı

0

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Polonya ulusal finalini ‘Solo’ adlı şarkısıyla Blanka kazanmış ve Eurovision’da ülkesini temsil etmeye hak kazanmıştı.

Blanka’nın zaferi ardından sosyal medyada tepkiler yağmış ve imza kampanyaları başlatılmıştı. Blanka’nın jüri başkanı Edyta Gorniak’ın oğlu ile aşk yaşadığı ve koreografinin jüri üyesi olduğu iddia edilmişti. Blanka sosyal medya hesabı Instagram‘dan tüm bu iddialara yanıt verdi.

“Herkese merhaba! Ulusal finalden beri sakinleşmeye ve durumla yüzleşmeye çalışıyorum. Zafer bana neşeden çok üzüntü verdi. İğrenç yalanlar okuduğumda (ilişkiler, çalıntı şarkı ve her şeyden önce “hileli” oylama hakkında diğer şeylerin yanı sıra) çok üzgünüm.

Kuralların tüm sanatçılar için aynı olduğu bir yarışmaya katıldım. Kuralları, jürinin oluşumunu, oylama sistemini ve puan sayımını belirleyen ben değildim. Ulusal finale başlarken, bir acemi olarak, her şeyden önce hayalimi gerçekleştirmek için mücadele etmek istedim. Bu, dünyanın en büyük projelerinden ve televizyon şovlarından biri olan Eurovision’a katılımdır. Bu başarının tadını çıkarmak yerine, bir nefret dalgasıyla ve akıl almaz bir fırtınayla yüzleşmek zorundayım. Daha da kötüsü, kamuoyuna mal olmuş kişiler tarafından da fikir beyan etme kisvesi altında dedikodu yayılmaktadır.

Kalbim diğer katılımcılarla birlikte. Uğruna çok çalıştığım başarının tadını çıkardığım güzel bir an benden alındı. Önümde çok iş var. Başka bir single kaydettiğim Finlandiya’dan döndükten sonra, sizi hayal kırıklığına uğratmamak için tüm kararlılığımla Eurovision’a hazırlanıyorum. “Ülkenizi temsil etmenin” baskısını ve önemini biliyorum. Pes etmeyeceğim! Sadece bu da değil: Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum. Beni destekleyen herkese içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Benim için çok değerli. Hepinizi seviyorum Blanka.”

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir