Alicja Eurovision ile ilgili açıklama yaptı

0

2020 Eurovision’da Polonya’yı “Empires” adlı şarkısıyla temsil eden Alicja, Rafal’in 20021 Eurovision temsilcisi olarak açıklandıktan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“Bu yılki Eurovision ile ilgili hayallerim bugün sona erdi.  Bunu zaten deneyimlemiştim, ancak Covid geçen yıl beni durdurdu bu güne kadar gelecek yıla ilişkin umutlarım vardı.

18 yaşındayım ve şarkı söylemek, yaratmak, yazmak ve konserlerde sizinle tanışmak istiyorum. Farklı bir hayat hayal edemiyorum. Sevdiğim ülkeyi temsil etmenin stresi, şerefi ve gururu, bu yılki yarışmada bir belirsizlik duygusu ve bir ‘çağırma’ umuduyla son 12 ayda karıştı. İşe yaramadı… Görünüşe göre yeni Eurovision şarkım bize bir şans verecek kadar beğenmedi.

Yıl boyunca desteğiniz için, #alicjanaESC2021 hashtag’i için, bana inanılmaz enerji ve inanç verdiğiniz için teşekkür ederim. Yaratmaktan vazgeçmeyeceğime söz veriyorum, sizler için daha fazla sürpriz hazırlıyorum ve yakında size Alice’den yeni yapıtlar sunacağım!

Eurovision hayalim hala geçerli ve bir gün bunu gerçekleştirebileceğime kuvvetle inanıyorum. Rafał Brzozowski ben ve hayranlarım seni her zaman destekleyeceğiz. Tebrikler.”

Alicja ile gerçekleştiğimiz röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Photo by: Materiały prasowe

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir