Malta: “Loop” yeni versiyonu yayınlandı

0

Bu yıl Malta’yı temsil edecek olan Sarah Bonnici, “Loop” adlı şarkısının yeni versiyonunu yayınladı. Şarkının yeni versiyonu için çalışmalar İsveç’in başkenti Stockholm’de gerçekleşti.

Sarah Bonnici kimdir?

Sarah Bonnici 30 Mayıs 1998’de doğdu ve Gozo’nun Xewkija kasabasında yaşıyor. Çok genç yaşta müziğe olan tutkusuyla dikkat çekti. 9 yaşındayken 1996 Eurovision Malta temsilcisi Miriam Christine ile vokal derslerine katıldı ve Çocuk Korosu’na katıldı. Miriam Christine, Sarah’ı ilk kez yerel bir şarkı yarışmasına katılmaya teşvik eden kişi oldu ve yarışmada birinci oldu. Sarah için bu, kariyerindeki ilk adımı oldu.

Buradan başlayarak, hem yerel hem de yurtdışında çeşitli şarkı festivallerine büyük başarılarla katıldı. Malta’yı Bulgaristan, Romanya ve Macaristan’da düzenlenen festivallerde temsil etti. Daha sonra yerel şarkı festivallerine katılarak büyük bir başarılar elde etti.

Sarah, 2009 Malta’nın Junior Eurovision elemelerine katıldı ancak istediği başarıyı elde edemedi. 2010 yılında ise Junior Eurovision temsilcisi Nicole’a vokalist olarak eşlik etti. 2022 yılında ‘Heaven’ adlı şarkısıyla ‘MESC’ adlı ulusal finale katılarak 12nci sırada tamamladı.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir