2023 yılında Google’da en çok aranan kelimeler

0

Google 2023 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da Eurovision ile ilgili en çok aranan kelimeler.

Belçika’da ‘Eurovision 2023’, en çok aranan televizyon programı olurken, Loreen en çok aranan dördüncü, Gustaph ise en çok aranan beşinci sanatçı oldu. Estonya’da Eurovision, en çok aranan etkinlik olurken, Eesti Laul ise en çok aranan dördüncü etkinlik oldu.

Fransa’da La Zarra, en çok aranan dördüncü şarkıcı oldu. ‘2023 Eurovision’u kim kazandı?’ sorusu ise en çok sorulan beşinci soru oldu. Hollanda’da Loreen, en çok aranan yedinci uluslararası şarkıcı oldu.

Finlandiya’da, Kaarija en çok aranan isim ve şarkıcı olarak Google’da büyük bir etki yarattı. Loreen ise en çok aranan ikinci isim ve en çok aranan üçüncü şarkıcı oldu.

İtalya’da Marco Mengoni’nin ‘Due vite’ adlı şarkısı en çok aranan şarkı sözü oldu. İspanya’da Loreen en çok aranan şarkıcı olurken, Blanca Paloma en çok aranan yedinci şarkıcı oldu.

Macaristan, yıllardır yarışmaya katılmamasına rağmen ‘Eurovision’, en çok aranan televizyon programı oldu. Letonya’da Suuden Lights, en çok aranan dokuzuncu olaylar arasında yer aldı. Litvanya’da Loreen, en çok aranan ikinci kişi olurken, Monika Linkytė en çok aranan onuncu isim oldu.

Norveç’te ‘Avustralya neden Eurovision’a katılıyor?’ sorusu, en çok sorulan üçüncü soru olurken, Loreen en çok aranan beşinci şarkıcı, Alessandra ise en çok aranan altıncı şarkıcı oldu.

İsveç’te ‘Avustralya neden Eurovision’a katılıyor?’ sorusu en çok sorulan dördüncü soru olurken, Loreen en çok aranan ikinci şarkıcı oldu.

Sırbistan’da ‘Eurovision’, en çok aranan festival olurken, Beovizija en çok aranan beşinci festival oldu. Ukrayna’da ‘Eurovision 2023’, en çok aranan olaylar arasında onuncu sırada yer aldı.

Google’da Türkiye’de en çok aranan Eurovision temsilcisi Loreen olurken, en çok aranan Eurovision şarkısı ise “Tattoo” oldu. İkinci sırada Noa Kirel, üçüncü sırada ise Käärija yer aldı.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir