2022 yılında Google’da en çok aranan kelimeler

0

Google 2022 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da Eurovision ile ilgili en çok aranan kelimeler.

Eurovision’un efsane isimlerinden Johnny Logan Belçika’da en çok aranan üçüncü uluslararası sanatçı olurken 2022 Eurovision sunucusu Mika yedinci sanatçı oldu.

Benidorm Fest İspanya’da en çok aranan dokuzuncu gündem konusu olurken Chanel ise en çok aranan dördüncü isim oldu.

2022 Eurovision temsilcisini ve şarkısını X Factor ile belirleyen İsrail’de X Factor en çok aranan sekizinci televizyon programı oldu.

İtalya’da Blanco en çok aranan üçüncü isim ve en çok aranan sanatçı oldu. Mahmood en çok aranan ikinci sanatçı ve Achille Lauro en çok aranan onuncu sanatçı oldu.

‘Sentimentai’ adlı şarkısıyla Litvanya’yı temsil eden Monika Liu ülkesinde en çok aranan ikinci isim oldu. Norveç’te Mika en çok aranan dokuzuncu isim oldu.

Hollanda’da Glennis Grace (2005) en çok aranan dördüncü sanatçı, S10 en çok aranan yedinci, Douwe Bob (2016) en çok aranan sekizinci sanatçı olurken Eurovision sunucularından Laura Pausini en çok aranan dokuzuncu sanatçı ve Mika en çok aranan onuncu sanatçı oldu. En çok aranan uluslararası isimler arasında Laura Pausini beşinci sırada ve Mika altıncı sırada yer aldı.

2021 Junior Eurovision’da Polonya’yı temsil eden ve daha sonra America’s Got Talent yarışmasına katılan Sara James ülkesinde en çok aranan sekizinci isim oldu.

‘Hold Me Closer’ adlı şarkısıyla İsveç’i temsil eden Cornelia Jakobs en çok aranan üçüncü isim olurken, gündem kategorisinde en çok aranan yedinci isim oldu.

Marius Bear İsviçre’de en çok aranan sekizinci isim olurken, Romanya’da Eurovision en çok aranan kelimeler arasında sekizinci sırada yer aldı.

Birleşik Krallık’a yıllar sonra ikincilik getiren Sam Ryder ülkesinde en çok aranan dördüncü sanatçı olurken Mika en çok aranan beşinci sanatçı oldu.

Google Türkiye’de 2022 Eurovision temsilcilerinden en çok Rosa Linn arandı. The Rasmus ikinci sırada Chanel ise üçüncü sırada yer aldı. En çok aranan şarkılar ise Snap, SloMo ve Stefania oldu.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir