2021 yılında Google’da en çok aranan kelimeler

0

Google 2021 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da Eurovision ile ilgili en çok aranan kelimeler.

Belçika’yı iki kere temsil eden Hooverphonic kendi ülkesinde en çok aranan şarkıcı oldu. Barbara Pravi ise Fransa’da en çok aranan ikinci şarkıcı oldu. Eden Alene en çok aranan dokuzuncu kişi olurken, Manizha ise beşinci sırada yer aldı. Slovenya temsilcisi Ana Soklic ise sekizinci sırada yer aldı.

2021 Eurovision birincisi Maneskin İtalya’da en çok aranan beşinci kişi olurken Norveç’te sekizinci Hollanda’da ise en çok aranan onuncu şarkıcı oldu. Türkiye’de Maneskin en çok aranan şarkıcı olurken, Efendi ikinci Barbara Pravi ise üçüncü sırada yer aldı.

Bulgaristan’da ‘Eurovision’ en çok aranan sekizinci kelime olurken Hırvatistan’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan ikinci kelime oldu.

İrlanda’da ‘Eurovision’ en çok aranan dördüncü televizyon programı olurken İsveç’te en çok aranan beşinci kelime oldu. Rusya’da ‘Eurovision’ en çok aranan üçüncü kelime olurken, Ukrayna’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan yedinci kelime ve en çok aranan ikinci televizyon programı oldu.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir