2021 yılında Google’da en çok aranan kelimeler

BENZER HABERLER

Google 2021 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da Eurovision ile ilgili en çok aranan kelimeler.

Belçika’yı iki kere temsil eden Hooverphonic kendi ülkesinde en çok aranan şarkıcı oldu. Barbara Pravi ise Fransa’da en çok aranan ikinci şarkıcı oldu. Eden Alene en çok aranan dokuzuncu kişi olurken, Manizha ise beşinci sırada yer aldı. Slovenya temsilcisi Ana Soklic ise sekizinci sırada yer aldı.

2021 Eurovision birincisi Maneskin İtalya’da en çok aranan beşinci kişi olurken Norveç’te sekizinci Hollanda’da ise en çok aranan onuncu şarkıcı oldu. Türkiye’de Maneskin en çok aranan şarkıcı olurken, Efendi ikinci Barbara Pravi ise üçüncü sırada yer aldı.

Bulgaristan’da ‘Eurovision’ en çok aranan sekizinci kelime olurken Hırvatistan’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan ikinci kelime oldu.

İrlanda’da ‘Eurovision’ en çok aranan dördüncü televizyon programı olurken İsveç’te en çok aranan beşinci kelime oldu. Rusya’da ‘Eurovision’ en çok aranan üçüncü kelime olurken, Ukrayna’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan yedinci kelime ve en çok aranan ikinci televizyon programı oldu.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,131TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.
Kalush Orchestra’nın Eurovision ödülü ve pembe şapkası açık artırmaya çıkıyor. https://t.co/Xlu1LOvBVl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER