2021 yılında Google’da en çok aranan kelimeler

BENZER HABERLER

Google 2021 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da Eurovision ile ilgili en çok aranan kelimeler.

Belçika’yı iki kere temsil eden Hooverphonic kendi ülkesinde en çok aranan şarkıcı oldu. Barbara Pravi ise Fransa’da en çok aranan ikinci şarkıcı oldu. Eden Alene en çok aranan dokuzuncu kişi olurken, Manizha ise beşinci sırada yer aldı. Slovenya temsilcisi Ana Soklic ise sekizinci sırada yer aldı.

2021 Eurovision birincisi Maneskin İtalya’da en çok aranan beşinci kişi olurken Norveç’te sekizinci Hollanda’da ise en çok aranan onuncu şarkıcı oldu. Türkiye’de Maneskin en çok aranan şarkıcı olurken, Efendi ikinci Barbara Pravi ise üçüncü sırada yer aldı.

Bulgaristan’da ‘Eurovision’ en çok aranan sekizinci kelime olurken Hırvatistan’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan ikinci kelime oldu.

İrlanda’da ‘Eurovision’ en çok aranan dördüncü televizyon programı olurken İsveç’te en çok aranan beşinci kelime oldu. Rusya’da ‘Eurovision’ en çok aranan üçüncü kelime olurken, Ukrayna’da ‘Eurovision 2021’ en çok aranan yedinci kelime ve en çok aranan ikinci televizyon programı oldu.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,038TakipçiTakip Et
2,310AboneAbone Ol

TWİTTER

[fts_twitter twitter_name=eurovisn_turkey tweets_count=4 cover_photo=no stats_bar=yes show_retweets=no show_replies=no]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER