Kıbrıs Rum Kesimi Celia Kritharioti ile birlikte çalışacak

0

Kıbrıs Rum Kesimi devlet kanalı Cybc ve Panik Records, uluslararası ünlü Yunan moda tasarımcısı Celia Kritharioti ile Eurovision için çalışacak ve tüm sahne kostümlerini ve genel stilini üstlenecek.

Celia, Elena Tsagrinou’nun 24 Şubat’ta yayınlanacak olan “El Diablo” adlı şarkısının klibindeki kostümlere ve tüm görüntüsüne imza atacak.

Celia Kritharioti dünyanın müzik ve film endüstrisinin en büyük isimleriyle çalıştı. Nicole Kidman, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rita Ora, Katy Perry, Heidi Klum,Kim Kardashian, Camila Cabello, Nicole Scherzinger, Olivia Palermo,Elsa Hosk, Chiara Ferragni, Nadine Leopold, Cindy Bruna, Maria Menounos, Giuliana Rancic, Hailey Baldwin, Zara Larsson gibi isimler performanslarında veya ödül törenlerindeki kırmızı hali da Celia Kritharioti’yi tercih etti.

Ayrıca Celia Kritharioti kreasyonlarının hem Yunanistan’da hem de yurtdışında oldukça popüler olduğu biliniyor.

Elena’nın şarkısı Jimmy Thornfeld, Laurell Barker, Oxa ve Thomas Stengaard tarafından yazılıp bestelendi bu isimler aynı zamanda “She Got Me”, “Only Teardrops” ve “You Let Me Walk Alone” gibi şarkıların yazarı ya da bestecisiydi.

Genç şarkıcı Eurovision sahnesi için daha önce 2014,2016 ve 2018 yıllarında Avusturya’nın sahnesini hazırlayan Marvin Dietmann ile çalışacak.

Kaynak: Panik Records

Photo by: Panos Giannakopoulos

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir