Vladana 2022 Eurovision’un organizasyonunu eleştirdi

BENZER HABERLER

Karadağ temsilcisi Vladana, Eurovision organizasyonunun doğasında var olan profesyonellik eksikliğinden duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi.

Vladana verdiği bir röportajda ilk olarak Eurovision’un resmi YouTube kanalında yayınlanan prova videosunda performansına dahil ettiği ışıklı dairesel öğeyi ortaya çıkarıldığı için beğenmediğini ve sürpriz olması gerektiğini söyledi.

 “Dürüst olmak gerekirse, bu yıl Eurovision ile ilgili bazı şeyler beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Herkes bana Eurovision’un yapım açısından mükemmel olduğunu söyledi ama öyle değil.” 

Bu tür sorunların Avrupa Yayın Birliği veya RAI’ye ait olup olmadığı soruldu.

“Bilmiyorum çünkü burası İtalya ve İtalyanlar çok doğaçlama yapıyor, her şeyi son dakikaya bırakıyor… Ve bakın ne oldu! Torino’ya varmadan iki gün önce kinetik güneşin arızalandığını bildiren bir mail aldık. Artık çalışmıyor, bu olanların profesyonelce olduğunu düşünmüyorum”.

Şarkıcı, Karadağ delegasyonunun Avrupa Yayın Birliğine performansı için aklında olan performans tasarımını gönderdiğini ancak herhangi bir geri dönüş almadığını söyledi.

Torino’ya geldiklerinde istediklerinin sadece %5’ini bulduklarını söyledi. Son olarak, şarkıcı ayrıca delegasyonlar arasındaki Eurovision birlik ruhunun eksikliğine de değindi, çünkü birçoğu Torino yakınlarındaki küçük kasabalarda yaşıyor, bu da sadece provalar sırasında bir araya geldikleri anlamına geliyor.

Kaynak: Eurovision-spain.com

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,133TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

En son Eurovision'a 10 yıl önce katılmıştık ON YIL!

10 yıl önce büyük bir heyecanla yarışmayı takip etmiştik.

Cumhuriyetimizin 100 yılında yeniden katılır mıyız? #Eurovision @trt @zahidsobaci @_OFTanriverdi_ @rdahmetakcakaya @hasanoymez https://t.co/n0kQdJPDJf
Eurovisn_Turkey photo
Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER