Mahmood Cahil Periler dizisinde mi yer alacak?

0

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, 2001 yılında gösterime giren filmi Cahil Periler’in (Le Fate Ignoranti) dizisini çekmek için hazırlıklara devam ediyor.

Margherita Buy, Stefano Accorsi, Serra Yılmaz gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı filmin, dizi uyarlamasında Sanremo birincisi ve Eurovision ikincisi Mahmood’un dizide bir rol alacağı konuşuluyor.

Resim

Ünlü şarkıcı Mahmood’un konuşulma sebebi ise Mahmmod ve Ferzan Özpetek’in dün bir araya gelmesi oldu. Dizide ünlü oyuncu Can Yaman’ın da yer alması bekleniyordu ancak İtalya’daki reklam filmi nedeniyle sözleşmenin iptal edildiği öğrenildi.

Ferzan Özpetek filmografisinin başarılı filmlerinden biri olan Cahil Periler’in dizisini çekeceğini 2019 yılında duyurmuş ve dizide her şeyin filmdekinden farklı olacağını söylemişti.

Yönetmen, düşüncelerini şu sözlerle ifade etmişti; “Cahil Periler’i çektiğim dönem İtalya ve dünya için daha mutlu günlerdi. 11 Eylül yaşanmamıştı. İnsanların geleceğe daha bir güveni vardı. Bugün her şey çok farklı. Bundan dolayı o günleri çok özlüyorum.”

Kaynak:notizieweblive.it

Photo by: RAI

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir