July 12, 2024
Eurovision 2021 İsviçre

Wouter Hardy: “Şimdi ben de kazanmak istiyorum”

Wouter Hardy: “Şimdi ben de kazanmak istiyorum”

İsviçre temsilcisi Gjon’s Tears’in “Tout l’Univers” adlı şarkısının yapımcısı olan Wouter Hardy, “Şimdi ben de kazanmak istiyorum” açıklamasını yaptı. Hardy, Duncan Laurence’in “Arcade” adlı şarkısının yaratıcısı olarak da biliniyor.

“Aslında Eurovision’a tekrar katılma fikrim yoktu” diyen Wouter, yazarlık kampına katılmak isteyip istemediğini sormak için çağrıldığında, bunu uzun süre düşünmek zorunda kaldığını söyledi.

“2019 yılında çok güzel bir yıl geçirdiğim için pek çok şüphem vardı. Kazandık ve beklentilerin çok yüksek olacağından korktum. Yirminci yılınıza geldiğinizde pek iyi hissettirmiyor.”

Gjon’s’un istediği şarkıyı yaptıklarını söyledi

“Tout l’Univers” bir sabah yazarlık kampında doğdu, Gjon’s İlk duyduğunda çok etkilendi. Tam olarak onun aradığı şeyi yapmıştık.”

“Kazanmak istiyorum”

“Tout l’Univers” İsviçre’nin şarkısı olarak seçildiğini öğrendiğinde geri dönüşün olmadığını düşündü.

“Evet, bunu tekrar yapacağız, Geri dönüş de yoktu. Ama şimdi şunu da düşünüyorum, Tamamen tekrar ediyorum. Şimdi ben de kazanmak istiyorum.”

Şarkının bahislerde birinci sırada yer almasına hala inanamadığını söyledi. ve “Hepsi gerçek dışı, bana deja vu hissi veriyor” diyerek ekledi.

Kaynak: msn.com

Photo by: https://wouterhardy.com/the-studio/