July 12, 2024
Eurovision 2023 İsveç

Loreen Finlandiya’nın şarkısı hakkında konuştu

Loreen Finlandiya’nın şarkısı hakkında konuştu

Bu yıl İsveç’i ‘Tattoo’ adlı şarkısıyla temsil edecek olan Loreen, Finlandiya’da MTV Uutiset’e konuk oldu ve Käärijä’nın ‘Cha Cha Cha’ adlı şarkısı hakkında düşüncelerini paylaştı.

Loreen şarkıyı çok beğendiğini ve özgün bulduğunu söyledi.

“Bence harika, çok beğendim. Şarkının yapımcısı ve kareografçı Benke benim yakın arkadaşım. Yaratıcı olan her şeyi çok beğendim. Käärijä’nın performansını gördüğümde, bunun gerçekten yaratıcı olduğunu ve izleyiciye performansıyla ne anlatmak istediğini düşünme şansı verdiğini düşündüm. Oldukça özgün ve daha önce görmediğimiz bir şey.”

Yarışmanın İsveç ve Finlandiya arasında geçme ihtimali ile ilgili de konuştu.

“Aslında kafamda yarışmayı düşünecek kadar bir alan bile yok şu anda, kafam oldukça meşgul, uzun zamandır yarışma ile ilgili bir şey düşünmedim. Biz yarışmacılar elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bunun için de çabalıyoruz. Çünkü bana göre müzikte yarış olmaz. Herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ayrıca bu zevkler ile de ilgili. Bununla ilgili ortak bir düşünce ya da doğru yanlış yok. Herkesin düşüncesi farklı olabilir. Ama bu bir oyun ve bu oyun hepimizi mutlu ediyor.”

Kaynak: MTV Uutiset