Noa Kirel Eurovision ile ilgili açıklamalar yaptı

0

2023 Eurovision’da İsrail’i temsil edecek olan ünlü yıldız Noa Kirel verdiği bir röportajda Eurovision’a dair açıklamalar yaptı.

Noa kirel Eurovision şarkısı için dünyanın her yerinden şarkı yazarlarına teklif götürüldüğünü son olarak İsrailli bir ekiple çalışmaya karar verdiğinden bahsetti.

“Bana dünyanın en büyük yazarlarını teklif ettiler, ancak İsrail’i temsil etmek için İsrailli bir ekip, İsrailli yazarlar, İsrailli besteciler getirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Elbette ne düşündüklerini duymak isterim ama bu konuda bana güveniyorlar.”

Eurovision şarkısında kesinlikle İsrail motifleri olacağını söyleyen Noa Kirel, Eurovision’da kendisini en çok korkutan senaryo’nun finale çıkamamak olduğunu açıkladı.

 “Bence en korkunç şey finale çıkamamak. Çok, çok korkutucu, berbat. Açıkçası, istediğim şey kazanmak, çünkü her zaman birinci olmayı seviyorum ve kazanmak çok eğlenceli, ama ben sadece kazanmaya bakmıyorum. Gerçekten unutulmayacak iyi bir performans sergilemeye bakıyorum.”

Siyasi nedenlerden dolayı finale kalamama ihtimaline gelince elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

“Elimden gelenin en iyisini yapacağım, en iyi performansı sergilleyeceğim ve en iyi şarkıyı getireceğim ve onu olabilecek en etkileyici ve şaşırtıcı “vay” haline getirmek için her şeyi yapacağım. Yabancı gazetecilerin bana İsrail’deki durumu soracağına inanıyorum ve buna iyi bir cevap hazırlayacağım. Bu bir seçim kampanyası değil Eurovision.Tabii ki İsrailli olmaktan gurur duyduğumu söyleyeceğim ve sizin gördüğünüzden farklı bir bakış açısı getirmekten mutluluk duyarım.”

Noa, resmi olarak Eurovision’a gitmeye karar vermeden önce Netta ile telefonda görüştüğünü söyledi.

Kaynak: Mako

Photo by: Michael Tumarkin

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir