Eden Golan ilk kez Eurovision ile ilgili konuştu

0

Bu yıl İsrail’i Eurovision’da temsil edecek olan Eden Golan, Israel Hayom gazetesine Eurovision ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eden Golan, ilk olarak kendisine gelen nefret mesajları ile ilgili konuştu:

“Eurovision hayranlarının bazıları muhtemelen bizi sevmiyor olabilir, ve bu beni gerçekten şaşırtan bir şeydi. Böyle bir seçeneğin olduğunu bilmiyordum. Öğrendikten sonra ‘Neden ben ve neden bana düşüyor?’ diye düşünmedim, ama ne yapılabilir ve nasıl düzeltilebilir ve bu Eurovision’u gerçekleştirmek için ne yapılabilir diye düşündüm. ‘Neden’ üzerinde fazla durmanın bir anlamı yok, çünkü bu nasıl oldu ve elimizde bulunan bu.”

Eurovision sahnesinde beş dansçı ve beyaz bir elbiseyle yer alacak.

“Eurovision sahnesinde beş dansçıyla birlikte olacağım. Vokalist olmadan tek başıma şarkı söyleyecegim Detaylara giremiyorum ama harika olacak ve yarışmanın sonuçları üzerinde etkisi olacak.

Diskalifiye olma olasılığıyla karşı karşıya olduğunda yaşadıklarını anlattı.

“Tabii ki korktum, ama bizi diskalifiye etmek için gerçekten hiçbir neden yoktu, ve katılımımızın onaylandığı gerçeği var. Eğer diskalifiye edilmiş olsaydık, bu organizatörler hakkında çok şey söylerdi. katılımımızın onaylandığı an, değişikliklere başladık ve hemen stüdyoya girdim. Bir gece sadece 20 dakika uyuduğum bir gece oldu ve eğer yaptığım işi sevmeseydim, bunu atlatabilirdim. Kamera açıldığında, en üst seviyedeyim.”

Malmö’de alınacak olan sıkı güvenlik önlemleri hakkında konuştu.

“Delegasyonla birlikte korunduğumu hissediyorum ve güvenlik görevlilerine güveniyorum. Benim için, sahnede en iyisini yapmaya odaklanıyorum ve etrafımdaki her şeyde değil. Kuşkusuz, bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar bize karşı protestolar olacak, ama ben yarışma baskısı altındayım, bu yüzden bakmamaya çalışıyorum. Genç olabilirim, ama hayatta her şeyin bir bedeli olduğunu söylemeyi bilirim. Ben Eurovision’u istedim ve bu, ülkeyi temsil etmenin bedeli. Normal bir çocukluk geçirmemek gibi hayatımda başka şeyler için yüksek bir bedel ödedim, ama eğer bu bedel buysa – tam kalpten gidiyorum.”

“Eurovision’da ülkedeki durumla ilgili soruların yer aldığı karmaşık röportajlar olacağını hesaba katıyorum. Buna hazırlanmak zorlu olacak ama sonuçta söyleyebileceğim tek şey gerçek. Her türlü soruya hazır olacağım, Ayrıca önceki yıllarda yaptıkları gibi her yerde röportaj yapmayı düşünmüyorum”

Eden, finale kalamazsa hayal kırıklığı yaşayacağını açıkladı. “Eurovision’da beşinci olmaktan memnun olur musunuz?” sorusuna da cevap verdi.

“Daha fazlası. İkincilik iyi olur, birincilik ise en iyisi. Çünkü bu farklı bir yıl ve her şey bana bağlı değil, sonuçtan etkilenemem. Bildiğim an en mutlu ve gururlu olacağım. Elimden gelenin en iyisini yaptım ve yapacağım, iyiye ve başaracağımıza inanmak istiyorum.”

Kaynak: Israelhayom.com

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir