July 20, 2024
Eurovision 2020 Hollanda

NikkieTutorials silah zoruyla soyuldu

NikkieTutorials silah zoruyla soyuldu

NikkieTutorials silah zoruyla soyuldu!

2020 Eurovision’un çevrimiçi sunucusu NikkieTutorials evinde dört kişi tarafından silah zoruyla soyuldu.

Dünyaca ünlü Youtuber Nikkie de Jager, Cumartesi günü Uden şehrindeki evinde nişanlısı Dylan ile birlikte silah zoruyla tutuldu ve dört soyguncu tarafından saldırıya uğradı. Evde inceleme yapan polis, tanıkları ifade vermeye çağırdı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Nikkie, fiziksel olarak durumunun iyi olduğunu belirtirken “Zihinsel olarak tamamen farklı bir hikaye” notunu düştü.

“Bugün erken saatlerde en büyük kabuslarımdan biri kendi evimizde silahla soyulduğumuzda gerçek oldu. Dylan ve ben saldırıya uğradık ama fiziksel olarak iyiyiz. zihinsel olarak tamamen başka bir hikaye. Bu mesajı şimdilik “iyi” ve güvende olduğumuzu bildirmek için yazıyorum.”

Soyguncuların ganimet götürdüğü ve henüz bulunamadığı açıklandı. Polise göre, mahalle sakinlerinden biri soygunda yüzeysel olarak yaralandı. Ancak bunun Nikkie mi yoksa nişanlısı mı olduğu belli değil.

Dört şüpheli hala kaçak durumda. Polis, kamera görüntülerine sahip olduklarını ve hala daha fazla kamera görüntüsü ve tanık ifadesi aradıklarını söyledi. Soygun saat 16.00 civarında gerçekleşti. Soyguncular daha sonra bir arabadan A50’ye doğru kaçtılar.

Olayın ardından Nikkie’nin annesi Saskia Spee sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“Fiziksel olarak iyiler ama zihinsel olarak kesinlikle hayır. Dün zaten profesyonel yardım aldık, bu harikaydı! Mümkün olduğunca onların yanındayız ve onları mümkün olan her yerde ayarlanması gereken her şeyle desteklemeye çalışıyoruz. Bunu nasıl atlattıklarıyla çok gurur duyuyorum! İyi olacak ama çok zaman alıyor.”

2020 Eurovision’un çevrimici sunucusu NikkieTutorials “Shine A Light Europe” adlı televizyon programında yer almış ve Eurovision’un Youtube sayfasında temsilciler ile röportaj gerçekleştirmişti.

Source: adl.nl