Duncan Laurence 16 Mayıs akşamı canlı performans sergilemedi!

0

Duncan canlı performans sergilemedi!

16 Mayıs akşamı Eurovision yerine gerçekleşen “Eurovision: Europe Shine A Light” adlı televizyon programında Duncan Laurence’in panik atak geçirdiği bu yüzden “Someone Else” adlı şarkısını canlı söylemediği ve prova kaydının yayınlandığı ortaya çıktı.

“Başarısızlık korkusu panik atakla sonuçlandı.”

16 Mayıs akşamı yaratıcı ekipte yer alan ve ismini vermek istemeyen bir kişi Telegraaf gazetesine Duncan’ın stresli olduğunu ve bu yüzden canlı performans sergilemediğini açıkladı.

“Duncan, çok bağımlı önemli performanslardan hemen önce o kadar stresli olabilir ki, artık ise yaramayacak. Bu yüzden alternatif Eurovision planlandığı gibi gitmedi. Elbette orada canlı performans sergileyecekti, ancak izleyicinin sonunda gördüğü şey, performansın hızla kaydedilmesiydi! Duncan cesaret edemediğini belirttiğinde perde arkasında büyük panik vardı. Başarısızlık korkusu panik atakla sonuçlandı. ”

Menajeri olayı doğruladı

“Yayın sırasında canlı performans yerine prova performansının başladığı doğrudur. Ne yazık ki, hayatta her şey kontrol edilemez, bu yüzden son dakikada performans gösteremedi. Kişisel ve insani bir an, ama tekrar güzel bir yayına bakıyor.”

Source: Telegraaf.nl
Photo by: Thomas Hanses

About The Author

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *