Albina Nina Kraljić ile ilgili konuştu

Hırvatistan temsilcisi Albina Grčić, Index stüdyo’nun konuğu oldu ve birçok soruyu cevapladı.

İlk olarak Dora 2021’de ikinci olan ve Nina Kraljić’in organizatörleri suçlayan açıklamaları ile ilgili konuştu.

“Doğrusunu söylemek gerekirse, insanlar bana onun paylaşımlarını ve reaksiyonlarını gönderdi, fakat bu sefer o kadar çok olumlu yorum gelmeye başladı ve ben başa çıkamadım. Nina’ya tüm bu olanlardan önce bile çok fazla saygı duyuyordum. Onun yeteneği gerçekten inanılmaz. Ama bazen karşındakiyle yüz yüze gelemeden bilemezsin. Bu yüzden bence yenilgiyle yüzleşmeyi ve bazen de kaybetmeyi öğrenmelisin. Daha fazla yorum yapmak istemiyorum.”

Sahne performasında ise değişiklikler yapılacağını söyledi.

“Büyük bir mükemmeliyetçiyim ve özeleştiri yapıyorum. Neler üzerinde çalışacağımı biliyorum. İzleyicinin çok şey beklediğini biliyorum. Performans için yeni fikirler vermeye şimdiden başladığımızı doğrulayabilirim. Bazı değişiklikler olacak ama izleyicinin aşık olduğu şeyi bırakacağız.”

Albina Eurovision’a hazır olduğunu ve dört gözle beklediğini söyledi.

“Bu deneyimi dört gözle bekliyorum, çalışmayı gerçekten seviyorum ve beni tatmin ediyor. Benimle çalışan ekip olağanüstü, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımıza inanıyorum. Zor bir yarı final bizi bekliyor. Ama gönülden gidiyoruz. Geçen yıla göre farklı bir şey gönderdik. Herkesin büyük umutları ve yüksek beklentileri var, o anın tadını çıkarmak istiyorum ve Eurovision Şarkı Yarışması’nı Zagreb’e getirmeyi umuyorum ya da en azından önceki yıllara nazaran insanların yüzünü güldüren bir sonuç.”

Kaynak: index.hr

Photo by: HRT

About The Author