Google’da en çok aranan kelimeler açıklandı

Google’da en çok arananlar belli oldu!

Google 2019 yılında en en çok aranan kelimeleri açıkladı. İşte ülke ülke Google’da en çok aranan Eurovision ile ilgili kelimeler.

Avustralya’da “Madonna Eurovision’da neden göz bandı takıyor?” sorusu en çok aranan birinci soru oldu.

Beyaz Rusya’da “Eurovision 2019” en çok aranan popüler kelimeler arasında dördüncü olurken “En çok aranan televizyon programı” kategorisinde de birinci oldu.

İspanya’da Eurovision en çok aranan üçüncü televizyon programı olurken “Eurovision ne zaman?” sorusu en çok aranan yedinci soru oldu.

Estonya’da en çok aranan popüler kelimeler arasında “Eurovision” ikinci “Eesti Laul” beşinci ve Victor Crone onuncu sırada yer aldı.

Fransa’da en çok aranan sanatçılar arasında Bİlal Hassanı ikinci sırada yer aldı.

Victor Crone en çok aranan ünlü isimler arasında onuncu sırada yer aldı.

“Eurovision” en çok aranan ikinci etkinlik olurken “Eesti Laul” en çok aranan dördüncü kelime oldu.

Yunanistan’da “Eurovision” en çok aranan kelime oldu.

İtalya’da “Sanremo” ikinci ve Mahmood en çok aranan dokuzuncu kelime oldu. Mahmood en çok aranan ünlü isimler arasında dördüncü sırada yer aldı.

Slovenya’da “Eurovision” en çok aranan dördüncü televizyon programı oldu.

Hollanda’da Duncan Laurence en çok aranan beşinci kelime olurken en çok aranan Hollandalı ünlüler arasında birinci sırada yer aldı. Duncan Laurence’in zafer anı gözyaşlarına boğulan ise Emma Wortelboer en çok aranan Hollandalı ünlüler arasında yedinci oldu. “Arcade şarkısının anlamı nedir?” sorusu en çok aranan dördüncü soru oldu. “Arcade” ise en çok aranan şarkı oldu.

Portekiz’de Conan Osiris en çok aranan dokuzuncu kelime oldu. “Eurovision” en çok aranan beşinci televizyon programı olurken Festival da Cancao altıncı sırada yer aldı.

“Eurovision 2019” Rusya’da en çok aranan kelime oldu.

Sırbistan’da ”Eurovision” en çok aranan kelimeler arasında onuncu sırada yer alırken en çok aranan televizyon programı kategorisinde ise dördüncü oldu.

İsveç’te “Eurovision’da kaç tane şarkı var?” sorusu en çok aranan altıncı soru oldu.

İsviçre’de “Eurovision” en çok aranan yedinci kelime oldu. Luca Hänni İsviçre gündeminde ve İsviçreli ünlüler arasında en çok aranan isim oldu.

Ukrayna’da “Eurovision 2019″ en çok aranan onuncu kelime oldu. Maruv ise en çok aranan dordüncü ünlü oldu. En çok aranan televziyon programı ise ”Eurovision” oldu.

Türkiye’de en çok Serhat, Sergey Lazarev, Hatarı ve Duncan Laurence arandı. ‘Eurovision’ kelimesi en çok Antalya, Muğla ve Ardahan’da arandı.

2019 yılında Google Türkiye’de en çok aranan kelimeler. (sıralamasız)

– Eurovision 2020
– 2019 Eurovision birincisi
– Eurovision 2019 hangi kanalda
– Eurovision 2019 final
– Madonna Eurovision 2019

BÜYÜK FİNALE...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir