June 22, 2024
Eurovision 2024

2024 Eurovision’un görsel teması yayınlandı

2024 Eurovision’un görsel teması yayınlandı

İsveç devlet kanalı SVT ve EBU, 2024 Eurovision’un görsel temasını yayınladimarka kimliğini açıkladı. “United By Music” sloganı, gelecekteki tüm yarışmalar için kullanılacak ve 2024’un ana marka kimliği olan “The Eurovision Lights” ile birleştirilecek.

Tasarım ajansı Uncut’tan Johan Bello tarafından oluşturuldu. Bello, Kuzey Işıkları ile ses ekolayzımlarının ritmini birleştirerek ortaya çıkardı. Lineer gradyanlar, marka kimliği boyunca görülerek dikkat çekici ve canlı bir çalışma ortaya konurken, ana Skandinav temasına sadık kalınıyor.

“Ekranda ve ekran dışında esnek ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanmış bir tasairm sunmaktan gurur duyuyoruz. Güzelliği ve gizemi ‘Eurovision Işıkları’na dönüşen muhteşem ‘kuzey ışıklarından’ ilham alıyor. Eurovision Şarkı Yarışması’nın parlak marka renklerinin büyüleyici ve güzel bir karışımı olan bu şarkı, yalnızca üç canlı gösteride değil, aynı zamanda etkinliğin dijital platformlarında farklı bağlamlarda heyecan verici varyasyonlarda da görülebilecek ve Malmö’de bir Eurovision hissi verecek. kentsel alanlar.”

About The Author

About Author

admin

Leave a Reply

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *