Theodor Andrei Eurovision ile ilgili konuştu

0

Bu yıl Romanya’yı ‘D.G.T’ adlı şarkısıyla temsil eden Theodor Andrei katıldığı bir televizyon programında Eurovision ile ilgili açıklamalar yaptı.

Yarı finalde 0 puanla sonuncu olan Theodor, oy hesaplama algoritmasının şeffaf olmadığını belirtti. Buna rağmen seyircinin performansını neden takdir etmediğini ve yarı finalde neden 0 puan aldığını anlamadığını açıkladı.

Theodor, seslendirdiği şarkının ana akım türe uymadığına inanıyor ve bu yüzden seyircide yankı uyandırmadı.

“Her şey yükseliş trendinde ve bence Eurovision, orada bulunan her sanatçı için çok ciddi bir yeni adım. Şimdi önemli olan birçok şey var, ekip, bazı üretim maliyetleri vesaire. Oylardan puanlara geçişin hesaplandığı algoritma belirsizliğini koruyor ve bunu açıklayamam. Diasporadaki Rumenlerin bize oy verdiğini çok iyi biliyorum. Bizi destekleyen çok sayıda yabancı hayran vardı. Yabancılardan gelen destek eziciydi.”

Genç şarkıcı kıyafetlerini eleştirenlere de yanıt verdi.

“Kıyafetleri ben seçtim, kıyafetleri beğendim ama sahnede olması gerektiği gibi gözükmedi. Eğer sahneleme doğru yapılmış olsaydı bence daha farklı bir sonuç alabilirdik, insanların tepkisi daha farklı olabilirdi.”

Theodor, provalardaki performansını daha iyi bulduğunu itiraf etti ve sonuça rağmen Eurovision deneyimden fazlasıyla memnun olduğunu açıkladı.

Kaynak: radardemedia.ro

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir