Joan Franka Eurovision macerası ile ilgili konuştu

0

2012 yılında Hollanda’yı ‘You And Me’ adlı şarkısıyla temsil eden Türk asıllı Hollandalı şarkıcı Joan Franka katıldığı bir televizyon programında Eurovision’da yaşadığı zorluklardan bahsetti.

Joan Franka ilk olarak annesi ve kız kardeşinin ilk iki hafta Bakü’ye gitmelerine izin verilmediğini daha sonra geldiklerinde kulise alınmadıklarını söyledi. Joan o haftayı “çok yalnız” olarak tanımladı.

“Annem gelebilir mi?” diye yalvardım. Ama bir stilist ve saçım için birini ve makyaj için birini, hatta istersem bir tırnak stilisti getirmeme izin verildi.”

Joan Franka, gösteri saatinden hemen önce onu ziyaret eden menajeri ile kuliste yalnızdı. “Sen ve ben, bunu birlikte yaptık” dedi.

“Düşündüm: Bunu hiç istemiyorum. Burada seninle durmak istemiyorum. Burada annemle, kız kardeşimle durmak istiyorum. İşte o an düşündüm: Ben kimim? Neredeyim? Ne yapıyorum ben? Ne için buradayım?”

Joan Franka menajeri yüzünden yeme bozukluğu yaşadığını ve hiçbir şey yemediğini açıkladı.

“Menajerim performansından gurur duymuyordu. Eurovision’da pek çok kişi bunun verebileceğim en iyi performans olmadığını gördü.” Joan performansının ardından kulise girdi. Menajeri “her şeyi mahvettiğini” söyledi.

“Otel odamın banyosunda olduğumu hatırlıyorum ve ben çok yoruldum kustum. Tek başımaydım o an gerçekten öleceğimi sandım. Bütün ekibi ve yanınızdaki herkesi arayabileceğiniz bir telefon bizdeydi çok özel bir telefondu. Aradım ve kimse açmadı. Bu gerçekten kötüydü.”

Joan Franka kızılderili şapkayı takmak istemediğini söyledi.

Kaynak: ad.nl

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir