29 Ekim’de kim nerede sahne alacak?

0

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıldönümü kutlamaları için hazırlıklar sürüyor. Cumhuriyet coşkusunun yaşanacağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anılacağı etkinlikler 25 Ekim itibariyle başlayacak. İşte Eurovision’da ülkemizi temsil eden isimlerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konserleri…

Athena 26 Ekim’de, Hadise 28 Ekim’de ve Candan Erçetin 29 Ekim’de Ankara Atatürk Çocukları Parkı’nda konser verecek. Hadise ayrıca 29 Ekim’de İstanbul, Kartal Meydanında sahne alacak.

2003 Eurovision birincimiz Sertab Erener 29 Ekim’de İstanbul, Ataşehir’de, Ajda Pekkan ise 29 Ekim’de İzmir Menemen’de sahne alacak.

Kenan Doğulu 29 Ekim’de İzmir Gündoğdu meydanında sahne alacak. Cumhuriyetin 100. yılı için yazdığı “İkinci Yüzyıl” adlı marşını da seslendirecek. Sibel Tüzün ise 29 Ekim’de Londra’da Royal Garden Hotel’de sahne alacak.

Nilüfer 28 Ekim’de İzmir, Çeşme Cumhuriyet Meydanında sahne alacak. 29 Ekim’de İstanbul Kuruçeşme Arena’da, Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirileceği bir konser düzenlenecek. Bu konserde Reyhan Karaca ve Seyyal Taner de sahne alacak.

Mor ve Ötesi 29 Ekim’de İstanbul Çerkezköy’de, Yüksek Sadakat ise 29 Ekim’de Muğla Datça’da sahne alacak.

Pınar Ayhan, Cumhuriyet’in 100. yılı kapsamında 7-8 Kasım’da ‘Orada Duruverseydi Zaman’ adlı müzikal belgeselde, Izmir Ekonomi Universitesi mensuplarıyla buluşacak.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir