Stefano Coletta: ‘Ev sahibi şehrini seçmekte geç kaldık’

BENZER HABERLER

Alessandro Cattelan’ın yeni programı “Da grande” nin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında İtalya Devlet Kanalı Rai’nin Genel Müdürü Stefano Coletta ve yardımcısı Claudio Fasulo’nun da katılımıyla Eurovision da konuşuldu.

Stefano Coletta 2022 Eurovision’a ev sahipliği yapacak olan şehri seçmekle geç kaldıklarını söyledi.

“RAI şehri tanımlamaya çalışıyor: biraz geç kaldık çünkü işleri çok şeffaf ve kesin bir şekilde yapmak istiyoruz.”

“Mükemmel İngilizce konuşabilmeniz ve bir şekilde Eurovision’un ne olduğunu temsil eden bir kültürel koda sahip olmanız gerekiyor, bu, bu ülkede ihtiyaç duyulan kültürel süreç üzerinde çok fazla çalışma yapan etkinliklerden biri. önyargılar, farklılıklar, aynı zamanda her ülkenin yeteneği.”

Stefano Coletta, Alessandro Cattelan’ın sunucu olabileceği konusu hakkında da konuştu.

“Alessandro ile Eurovision hakkında da konuşuyorum, RAI şehre odaklanıyor ve bu RAI’nin size açıklayacağı ilk şey olacak, daha sonra bize etkinliği kimin anlatacağı konusunda çalışma olacak.”

“Kendime sormadan önce tabii ki, Alessandro ile birkaç aydır bunun hakkında konuşuyorum, çünkü teknik bir işe de ihtiyacınız var, bu sadece televizyon kodu değil, becerilere ihtiyacınız var, bu atmosferi uluslararası olarak deneyimlemiş olmalısınız.”

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,463TakipçiTakip Et
1,460AboneAbone Ol

TWİTTER

4 saat önce
Ayın şarkısı | Maneskin'in "Zitti e Buoni" adlı şarkısı ilk olarak 2016 yılında ballad bir şarkı olarak yazıldı, ancak yıllar içinde yavaş yavaş bir rock şarkısına dönüştürüldü.
6 saat önce
İsveç | Melodifestivalen'de Andra Chansen (İkinci şans) etabının kaldırıldığı açıklandı. Yerine bir yarı final yapılacak.
9 saat önce
Junior Eurovision | Malta'yı "My Home" adlı şarkısıyla Ike ve Kaya ikilisi temsil edecek. #Malta #JESC2021 https://t.co/Ru1EY2eF0K
12 saat önce
2015 yılında Almanya'yı temsil eden Ann Sophie O Ses yarışmasına katıldı ve tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. https://t.co/VWSs4kwCYq

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER