MTV Ödüllerine Eurovision temsilcileri damga vurgu

0

Dün akşam Almanya’da gerçekleşen MTV Avrupa Müzik Ödüllerine Kalush Orchestra, Sam Ryder ve Noa Kirel katıldı.

Basın karşısına geçen Kalush Orchestra’nun solisti Oleh Psiuk İngiltere’nin 2023 Eurovision’a ev sahipliği ile ilgili konuştu.

“Bu durumla başa çıkmada yardımcı olduğu için İngiltere’ye çok müteşekkiriz. Ve tabii ki İngiltere’nin kültürümüzün bazı ayrıntılarını entegre edebileceğini umuyoruz. Ukrayna için önemli olan bir şey çünkü geçen yıl elimizden gelenin en iyisini yaptık.

Kalush Orchestra’nın 2023 Eurovision’da henüz sahne alıp almayacağı bilinmiyor.

“Şu anda her şeyin nasıl olacağını kesin olarak bilmiyoruz. Ama eğer özel konuk olabilirsek ya da onun gibi bir şey olursak mutlu oluruz. Bu yıl ülkemizin en iyi sanatçıları, en iyi müziği yapacak ve bir kez daha kazanacak. Böylece savaşı kazandığımızda, Eurovision 2023 Kiev’de olabilir.

Photos from 2022 MTV EMAs: Star Sightings - E! Online

Sam Ryder ise 2023 Eurovision’da sahne alıp almayacağını bilmediğini söyleyerek Liverpool’da arenada olmak ve herkesle deneyimlemek istediğini söyledi.

MTV EMAs: Kalush Orchestra hope UK will 'integrate Ukrainian culture' in  Eurovision 2023 – United Kingdom KNews.MEDIA

2023 Eurovision’da İsrail’i temsil edecek olan Noa Kirel beşinci kez “En İyi İsrailli Sanatçı” ödülünü kazanırken 2016 yılında Fransa’yı temsil eden Amir üçüncü kez “İyi Fransız Sanatçı” ödülünü kazandı.

Kaynak: Metro.co.uk

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir