Seyircili bir Eurovision için beklenti düşük

BENZER HABERLER


Rotterdam’daki Erasmus Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Ernst Kuipers geçtimiz hafta hasta sayısı ile ilgili olumlu konuşurken bu hafta tedirgin olduklarını ve “Mayıs ayı boyunca yoğun bakımda pek çok Covid hastamız olacağını düşünüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Son tahminlere göre Mayıs ayı ortasına kadar 950’den fazla korona hastasının yoğun bakımda olması tahmin ediliyor.

Amsterdam Üniversitesi Tip Fakültesi Yoğun Bakım Ünitesi Şefi Prof. Dr Armand Girbes, konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

“Ülkenin her yerinden dokuz kez 3.500 ziyaretçi geliyor, bu yüzden çok fazla trafik var, Tabii ki herkesin Eurovision şarkı yarışmasının tadını çıkarmasını diliyorum, ama bu arenada da mümkün mü yoksa sadece çevrimici mi gerçekleşecek?”

Hollanda Hükümeti geçtiğimiz hafta yoğun bakımda yatan hasta sayısı olarak 900 sınırından bahsetmiş ve yoğun bakım hasta sayısının 900’un üzerinde olması halinde tüm etkinliklerin rafa kaldırılacağını açıklamıştı. Eğer Hollanda’daki yoğun bakım hasta sayısı 900’ün üzerinde olursa Eurovision’un seyircisiz olacağı anlamına geliyor.

Eurovision’un seyircili veya seyircisiz gerçekleşeyeceği bu hafta gelecek resmi bir açıklamayla belli olacak. Hollanda bugün 6.257 yeni vaka ve 813 yoğun bakım hasta sayısı açıkladı.

Kaynak: ad.nl

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,131TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.
Kalush Orchestra’nın Eurovision ödülü ve pembe şapkası açık artırmaya çıkıyor. https://t.co/Xlu1LOvBVl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER