İspanya: RTVE eleştirilere yanıt verdi

BENZER HABERLER

İspanya devlet kanalı RTVE’nin eğlence müdürü Toñi Prieto, bu yıl İspanya’nın aldığı derece ile ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.

“RTVE’den sanatçıların ve şarkıların kaliteli olması için tüm deneyim ve çabayı gösteriyoruz. Seçim, sanatçının fikir birliği ile yapılıyor ve Eurovision için çeşitli şarkılar bestelemek üzere farklı yazarlar davet ediliyor. Bu yıl bu düzeni sağlayabildik. izleyiciler için iki şarkı arasında seçim yapma ve bizi temsil edeni seçme fırsatı sunuyor.”

“Temsilcinin ve şarkının tanıtımı pazarlama departmanından farklı kriterlerle yapılır ve kapsamı olabildiğince geniş tutmaya çalışır.”

“Sahnelemeye gelince, izleyici yorumlarına katılmıyorum. Birkaç yıldır, bunu tasarlayan ve gerçekleştiren büyük bir uluslararası profesyonel yörüngeye sahip profesyonelleri ise alıyoruz. Bu yıl, profesyonel yörüngeye sahip uluslararası profesyonellerle iş yapıyoruz. Diğer Avrupa ülkeleri de bu profesyonellerle çalışıyor.

Kaynak: eurofestivales.blogspot.com

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,076TakipçiTakip Et
2,300AboneAbone Ol

TWİTTER

Kazakistan Junior Eurovision'a katılacağını açıkladı. Bu akşam gerçekleşecek olan Baqytty Bala yarışmasının birincisi Junior Eurovision'a gidecek.
Hangisi daha başarılı? | The Ride vs River 33/40 🇵🇱 #Eurovision
Yükseliş sürüyor...

Rosa Linn'in "Snap" adlı şarkısı Shazam Türkiye'de 49. sırada yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER