Eurovision’un büyük finali bu yıl daha kısa sürecek

0

2021 Eurovision’un baş yapımcısı Sietse Bakker konuk olduğu bir podcast yayınında bu yıl Eurovision’un daha kısa süreceğini ve ara gösterilerinin kısa olacağını söyledi.

“Madonna’yla olan ara gösteri bizlere on yıl gibi gelmiş olabilir, gerçi bu başka bir hikaye. Biz böyle yapmayacağız dedik. Madonna gibi bir sanatçı getirme fikri ile uçmayacağız.”

Bu nedenle Sietse, yapım ekibiyle birlikte büyük finaldeki ara gösterilerindeki şovlar için Glennis Grace, Afrojack ve Wulf’u seçti.

Sietse Bakker, 2019 Eurovision’un Madonna’nın sahne alması nedeniyle uzun sürdüğünü ve bu yıl yarışmanın uzun sürmeyeceğini; gece saat 1’den önce 00:45 civarında bitirmeye çalışacaklarını söyledi.

Ilse DeLange’in, Duncan Laurence’in zaferinde büyük bir katkısı olduğunu söylense de Ilse’nin Eurovision’da yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

“Ilse olmasaydı, Rotterdam’daki Eurovision hakkında konuşmak için burada olmazdık.”

Ayrıca Rotterdam Ahoy’da sahne çalışmaları devam ediyor ve 39 ülkenin tamamının prova yapabilmesi ve ara gösterilerindeki provalarının gerçekleştirilebilmesi için sahnenin Nisan ayı sonuna kadar tamamlanması gerekiyor.

Kaynak: RTL Boulevard

Photo by: Sander Koning

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir