Eurovision 2021: Tarihler belli oldu!

0

2021 Eurovision için geri sayım başladı!

Avrupa Yayın Birliği, 65. Eurovision Şarı Yarışması’nın 18, 20 ve 22 Mayıs 2021 tarihleri arası Rotterdam’daki Ahoy Arena’da gerçekleşeceğini duyurdu.

COVID-19 nedeniyle iptal edilen 2020 Eurovision, 2021 yılında yeniden Hollanda’nın Rotterdam şehrinde gerçekleşecek. Bu yıl iptal edilen yarışma yerine 72 milyon kişinin izlediği “Europe:Shine A Light” adlı televizyon programı gerçekleşmişti.

Eurovision’un yeni yönetici danışmanı olan Martin Österdahl Eurovision’un yeniden düzenlenebileceğinde memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

“Eurovision Şarkı Yarışması’nın gelecek yıl geri dönmesi hayati önem taşıyor ve Hollanda’daki üyelerimizden bu kadar çok çabaladıklarından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Dünya çapında izleyicilerce sevilen gösteri. “

2021 Eurovision için hazırlıklar devam ediyor!

2021 Eurovision’un baş yapımcısı Sietse Bakker hazırlıklar ile ilgili konuştu.

“Müzik, sanatçılar, hayranlar, yarışma ve uluslararası karakter birleşimi Eurovision Şarkı Yarışması’nı bu kadar özel kılan şeydir. Artık tüm senaryolarda, tüm şovlar koşullardan bağımsız olarak, düzeltmelerle gerçekleştirilecektir. Hâlâ hedefimizdeyiz! “

Sahne tasarımı değişmeyecek!

Eurovision 2020: Stage design revealed for Rotterdam

Önümüzdeki aylarda, bu yıl iptal edilen etkinliğin hangi unsurlarının 2021’de kalacağına karar verilecek.

“Sahne önümüzdeki yıla taşınacak, çünkü bu zaten hazırlanmıştı. Bunun dışında, mümkün olduğu kadar herkesin her şeyden faydalanmasını sağlayacağız.”

Sahne tasarımı ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik çok önemli!

Rotterdam Ahoy Genel Müdürü Jolanda Jansen güvenliğin önemli olduğuu söyledi.

“Gelecek yıl tekrar Rotterdam’da Eurovision Şarkı Yarışması’nı memnuniyetle karşılıyoruz. Birlikte, bu etkinliği mümkün olan en geniş kitle için mümkün kılmak için elimizden geleni yapacağız: elbette bunu sorumlu bir şekilde yapıyoruz ve sanatçıların, ziyaretçilerin ve çalışanların güvenliği her zaman çok önemlidir. ”

Source: Eurovision.tv

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir