Altı Eurovision birincisi büyük finalde sahne alacak

0

65.Eurovision Şarkı Yarışması’nın büyük finalinde altı Eurovision birincisi sahne alacak.

Eurovision’un büyük finalinde sahne alacak olan Eurovision birincileri belli oldu. Lenny Kuhr (1969), Teach-In ve Getty Kaspers (1975), Sandra Kim (1986), Helena Paparizou (2005), Lordi (2006) ve Måns Zelmerlöw (2015) sahne alacak isimler oldu.

Rotterdam’da bulunan Maassilo, Hotel New York ve Boijmans Van Beuningen mekanlarında Eurovision birincilerinin sahne alması için bir sahne kurulacak.

Yarışmanın Şov Başkanı Gerben Bakker konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

“Eurovision Şarkı Yarışması bir yıl aradan sonra geri döndü. Bu uzun ara bize, milyonlarca izleyiciye şehrin ortasındaki üç yerden benzersiz performanslar sunmak için yeterli motivasyonu verdi. Bu büyük gösterinin başlığını içeriğinden dolayı “Rock The Roof” olarak düşündük. Kelimenin tam anlamıyla büyük yüksekliklerde çekim yaparak, Avrupa’yı yaratıcı ve görsel olarak şaşırtmak istiyoruz.”

Alti Eurovision birincisi bu fikre “evet” dedi.

“Bu 65. Eurovision Şarkı Yarışması olduğu için zamanda bir yolculuğa çıkıyoruz. Teach-In’in çok uzun bir süre sonra orijinal kadroyu yeniden bir araya getirmesinden özellikle gurur duyuyoruz. Her performansın kendine özgü bir atmosferi olacaktır.”

Kaynak: Eurovision.tv

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir