2021 Eurovision’a bilet almak zor olacak

0

2021 Eurovision’un baş yapımcısı Sietse Bakker, Eurovision bilet satışları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Sietse Bakker’e göre önümüzdeki ay Eurovision Şarkı Yarışması’nın dokuz gösterisinden birine katılmayı uman herkesin bol şansa ihtiyacı olacak. Geçen yıl için bilet almayı başaranlara bile, şimdi biletlerini geri alma fırsatı sunulacak ve biraz şansa da ihtiyaç duyacaklar.

“Bilet satışlarının yine çok hızlı sonuçlanmasını bekliyorum. Coşku muhtemelen muazzam olacak. Geçen yıl bilet almadıysanız, şimdi bir bilet alabilmek istiyorsanız çok şanslı olmalısınız.”

Altı prova, iki yarı final ve büyük finalden oluşmak üzere dokuz şova 3.500 seyircinin katılması bekleniyor. Bakker, Eurovision 2021 için bilet satışlarının Mayıs ayı başlarında başlamasını bekliyor.

“Geçen yıl bir gösteriye bilet alan kişilere yine o gösteri için bilet alma fırsatı verilecek. COVID-19 önlemleri nedeniyle, ilk biletlerin yalnızca %40’ı mevcut olacak. Geçen yıl bir bilet alan ancak yeni bir bilet almayı kaçıranların şansı kalmayacak.”

Mevcut COVID önlemleri ve kısıtlamaları nedeniyle delegasyonlardan mümkün olduğunca otellerinde kalmaları istendi. Büyük Eurovision partileri de olmayacak.

Yabancı hayranların 2021 Eurovision Şarkı Yarışması için Hollanda’ya seyahat etmesine izin verilip verilmeyeceği ve biletlerin Hollanda dışında kalan hayranlara verilip verilmeyeceği henüz belli değil.

Kaynak: Show Nieuws

Photo by: NOS / AVROTROS

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir