“The Best In Me” bestecilerinden açıklama geldi!

BENZER HABERLER

“The Best In Me” bestecilerinden açıklama geldi!

Tom Leeb “The Best In Me” adlı şarkısını geçtiğimiz Pazar günü yayınlamış ve Fransız basınında eleştirilerin hedefi olmuştu. Özellikle şarkının İngilizce olması ve İsveçliler tarafından bestelenmesi tartışmalar yaratılmış, Fransa bahislerde gerilemişti. Dün Fransa Kültür Bakanı Franck Riester’in “Kulaklarımı tırmaladı.” açıklamasından sonra ise şarkının bestecileri ve söz yazarlarından açıklama geldi.

İsveçli besteciler Thomas G:Son ve John Lundvik, Aftonbladet gazetesine yapılan eleştiriler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Thomas G:Son’un açıklamaları:

”Yalnızca Fransız şarkı yazarları ve bestecilerin olmadığı ilk yıl. Ve şarkının dili için tamamen Fransız televizyonu karar aldı. Benim için Fransızca olabilirdi ve şarkı içinde daha fazla Fransızca olan versiyonları var. Fransız dilini seviyorum.”

John Lundvik, Eurovision’a iki yılda üç şarkıya katılmış olmaktan gurur duyduğunu ve mutlu olduğunu söyledi.

”Herkesin ne istediğini düşünme hakkı var! Ancak gerçekleri kişisel tercihlerle karıştırmak kimseye pek mantıklı gelmiyor. Gerçekler, dilleri karıştırmanın yeni bir şey olmadığıdır. Geçen yıl arkadaşım Bilal Hassani ”Roi” şarkısıyla Fransa için yarıştı. Şarkı iki dildeydi, İngilizce ve Fransızca.”

Source: aftonbladet.se
Photo by: Andres Putting


Facebook


Twitter


Instagram

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
16,504TakipçiTakip Et
2,790AboneAbone Ol

TWİTTER

[fts_twitter twitter_name=eurovisn_turkey tweets_count=4 cover_photo=no stats_bar=yes show_retweets=no show_replies=no]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER