“UNO” YAYINLANDI!

65. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Rusya’yı temsil edecek olan Little Big “UNO” adlı şarkısını yayınladı. Şarkının tanıtımı bu akşam bir televizyon programında yapıldı.

LİTTLE BİG KİMDİR?

2013 yılında kuruan Little Big, Petersburg’dan geliyor ve Ilua Prusikin, Sonya Tayurskaya, Anton Lissov ve Sergey Makarov üyelerinden oluşuyor. Grup, güçlü punk-pop-rave müziği ile birlikte kendi tabirleriyle saçma bir saçmalık kokteyli temsil ediyor ve şu anda Rus ve Avrupa dans pistlerini yönetiyor. Little Big, ”Skibidi” gibi viral şarkılarıyla biliniyor. Single, dünya çapında bir heyecan haline geldi ve sadece 1 hafta içinde YouTube’da 23 milyon görüntüleme kazandı. Video, yazı yazıldığı sırada 360 milyondan fazla görüntülemeye ulaştı. Videodaki dans, şimdi ünlü Rus TV yıldızlarının yanı sıra popüler rapçiler tarafından uygulanan Rusya’daki en popüler sosyal medya fenomeni.

Grup, Avrupa, Rusya ve Kuzey Amerika’da çeşitli turneler yaptı. 2016 yılında ise ‘Give Me Your Money’ ve ‘Big Dick’ adlı şarkıları Berlin Video Müzik Ödülleri’nde birçok ödüle layık görüldü.

Noisey ile yaptığı bir röportajda grup üyesi Ilya Prusikin, “İnsanlara sadece hayatlarının sahibi olduğunu göstermek istiyoruz. Ülkeler ve hükümetler düşündükleri kadar önemli değil, bir kişi istediği şeyle başa çıkabilir.” diyor.

Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz.

Source: C1R
Photo by: C1R

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir