Rusya: Little Big 2021 yılında yeniden katılacak mı?

0

Little Big yeniden Rusya’yı temsil edecek mi?

2020 yılında Rusya’yı “UNO” adlı şarkısıyla temsil etmesi beklenen Little Big’in Eurovision iptalinden sonra 2021 yılında yeniden katılıp katılmayacağı bilinmiyor. Grubun üyelerinden Ilya Prusikin, Forbes dergisi ile bir röportaj gerçekleştirdi ve Eurovision ile ilgili soruları yanıtladı.

İlk olarak 2021 Eurovision’a katılımı ile ilgili bir açıklama yaptı.

“Genel olarak bakarsak, hiçbir şey net değil. Çünkü gelecek yıldan itibaren Eurovision’u yayınlayan kanal değişecek. Bununla birlikte bizim gidip gitmeyeceğimiz ya da tamamen başkasının Rusya’yı temsil edeceği belli olacak. Eğer biz olmazsak, bu bizim için sorun olmaz. Çünkü biz denedik, bizimle alakalı olmayan sebeplerden dolayı başaramadık. Gidebilecek sanatçımız mı yok? Bir sürü sanatçımız var. Biz denedik, yapabileceğimiz her şeyi yaptık. İyi iş yaptık ama şansımız yoktu. Hadi anı yaşayalım. Ve bu yarışmadan istediğimiz her şeyi yaptık gibi düşünelim. Diğer sanatçıların da kendilerini böyle kandırmasını istiyorum. Başkalarına da yol açmamız gerektiğini düşünüyorum.”

“Uno” şarkısının başarısı hakkında açıklama yapan Ilya Prusikin, “Bu şarkıyı yaptık ve Avrupa’da hit oldu. Youtube’daki tüm Eurovision klipleri arasında en popüler üçüncü klip oldu.” dedi.

16 Mayıs’ta gerçekleşecek olan “Eurovision: Europe Shine A Light” adlı televizyon programı ile ilgili pek fazla fikri olmadığını ve organizatörlerin 30 saniyelik bir video çekmelerini istediklerini belirtti.

Source: Forbes.ru
Photo by: Ilia Prusikin

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir