Macaristan temsilcilerinden Eurovision açıklaması

0

Temsilciler Eurovision hakkında konuştu

Macaristan Eurovision’dan çekildiğini açıkladıktan sonra LGBT yüzünden çekildiği dedikoduları uluslararası basında yer almıştı. Daha sonra devlet kanalı MTVA bu iddiaları yalanlamıştı. Son olarak  2011 temsilcisi Kati Wolf ve 2018 temsilcisi AWS grubunun solisti Örs Siklósi çekilme kararı ile ilgili açıklamalar yaptı.

Kati Wolf: “Eurovision sayesinde birçok yeni hayran kazandım. 2011’de yarışmaya başladığımdan beri, tüm Avrupa’da seyahat ediyor ve sahne alıyorum ve sadece evde oturmamalıyız, gitmemiz, performans göstermemiz gerektiğini düşünüyorum.”

Örs Siklósi: “Her ülke biraz farklı müzik ve şov ya da tarzlarıyla öne çıkan bir sanatçı göndermeye çalışıyor. Bizi diğerlerinden ayıran da buydu ve normalde metal müzikle aşina olmayan Eurovision hayranlarının bizimle birlikte atlayıp müziğimizi sevmek için büyüdüğünü görmek inanılmazdı. Ve Eurovision’da çok şey kazandığımızı düşünüyorum. Macaristan’ın gelecek yıl rekabet edemeyeceği için çok üzgünüm. Dürüst olmak gerekirse, biz gerçekten katılmadan önce yarışmayı takip etmiyordum, ama bu yıl yine her şeyi takip ediyordum ve Joci’yi destekliyordum.”

Source: Escbubble.com

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir