Litvanya: The Roop yeniden Eurovision’a katılmayı umuyor

0

The Roop yeniden Litvanya’yı temsil etmeyi umuyor!

Grubun lideri Vaidotas Valiukevičius, 2021 Eurovision’da yeniden Litvanya’yı temsil etmeyi umduğunu söyledi.

The Roop grubunun solisti bugün koronavirüs’e dair hükümetin düzenlediği basın toplantısına katıldı ve “Eurovision’a katılmak istiyoruz ve katılmayı umuyoruz” dedi. Hükümet, basın toplantısına gençlerin evde kalması ve yaşlıları korumaları için sanatçıları da basın toplantısına duyuru yapabilmeleri için çağırdı.

Vyriausybėje kalbėjęs „The Roop“ lyderis vilties dalyvauti ...

Vaidotas Valiukevičius gençlere seslendi.

“Evde kalmanın ve arkadaşlarınla ​​kaçmak istemenin çok zor olduğunu anlıyorum, ama karantina süresi sana bağlı. Karantinayı ne kadar uzun süre durdurursanız veya bundan kaçınmaya çalışırsanız, Litvanya’da o kadar karantinaya alınacaksınız ve biz gerçekten istemiyoruz .”

Vaidotas Valiukevičius sözlerine “kalabalık yerlere girmeyin.” devam etti.

“Bu yüzden tüm gençleri evlerine davet ediyorum. Bir şekilde dışarı çıkmanız gerekiyorsa, kalabalık yerlere girmeyin, sadece güvenli bir mesafeyi koruyun. Hepinizi karantinaya davet ediyorum ve bu arada sadece hayallerinizi takip edin.”

Yeniden ulusal finale katılacak mısinız? Sorusuna da verdi.

“Ulusal finale neden katılmamız gerektiğini anlamıyorum, çünkü zaten katıldık ve kazandık, ancak ülkemizi temsil etme fırsatımız olmadı.”

Devlet kanalı LRT önümüzdeki günlerde Eurovision ile ilgili bir karar alacak. Kararın 1 Nisan’dan önce açıklanması bekleniyor.

Source: LRT.lt

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir