Sandro Eurovision’a gitmiyor!

Geçtiğimiz günlerde yerel basında 2020 yılında “Running” adlı şarkısıyla Kıbrıs Rum Kesimi’ni temsil eden Sandro’nun 2021 yılında yeniden Eurovision’a katılmayacağını iddia edilmişti.

Eurovision 2020 iptal edildiğinden beri, bazı ülkeler temsilcilerini yeniden 2021 Eurovision’a gönderiyor. Ancak bazı ülkeler bu seneki katılımcıların yerine başka bir isim gönderiyor. Kıbrıs Rum Kesimi’nin resmi delegasyon hesabı Instagram sayfasından bir açıklama yaparak Sandro’nun 2021 yılında yeniden Eurovision’da yer almayacağını duyurdu.

Resmi açıklama dün öğle saatlerinde yapıldı.

“Sandro ve yönetim ekibi ile yapılan karşılıklı bir anlaşmanın ardından, ekibin taahhütlerini göz önünde bulunduran Kıbrıs Yayın Kurumu, söz konusu sanatçının Eurovision Şarkı Yarışması 2021’de Kıbrıs’ı temsil etmeyeceğini bildirmek istiyor.

Kıbrıs heyeti, Sandro’ya, Kıbrıs’ı ‘Eurovision: Europe Shine A Light’da’ temsil ettiği için içtenlikle teşekkür edip, kendisine gönülden en iyi dileklerini sunuyor.”

 

 
 
 
 
 
Voir cette publication sur Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Une publication partagée par CYBC: Eurovision Cyprus (@cybc_eurovision) le

Kim gidecek?

Mania TV adlı magazin programına göre devlet kanalı RIK’in yönetim kurulu 2021 Eurovision temsilcisini iç seçim ile Yunanistan da ve Kıbrıs Rum Kesimi’nde popüler olan, Kıbrıslı bir sanatçı belirleyecek.

Source: CyBc
Photo by: Michael Kyprianou

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir