Hırvatistan: Damir Kedžo Eurovision’a katılmayacak mı?

BENZER HABERLER

Damir Kedžo Eurovision’a katılmayacak mı?

Jutarnji gazetesinin haberine göre Hırvatistan devlet kanalı HRT, 2021 yılında “Dora” adlı ulusal finali düzenlemek için Opatija şehri ile bir sözleşme imzaladı. Bu durum Damir Kedžo’nun 2021 yılında yeniden Eurovision’a katılmayacağı anlamına geliyor.

Gazeteye göre HRT bugün son kararı almış ve son duruma göre Damir Kedžo önümüzdeki yıl yarışmada yer almayacak. Ayrıca ulusal finalin 27 Şubat’ta gerçekleşeceği ancak ayrıntılı bilgilerin henüz paylaşılmadığı öğrenildi.

Damir Kedžo konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih etse de menajeri Snježana Jerković Radočaj gazeteye özel bir açıklama yaptı.

“Resmi bilgim yok. Koronavirüs krizinin başlangıcından bu yana, sabırlı olmayı ve resmi açıklamayı bekledik. Bu nedenle, HRT’nin kararını bekleyeceğiz ve kararın öğrenilmesiyle ilgili olarak yorum yapabilirim. Sizinle paylaşmam gereken şey, geçmişte çok değerli olduğumuzdur. Bu yüzden önümüzdeki ay Damir yeni bir şarkı, yeni bir video ve yeni bir albüm yayınlayacak. Yapılan çalışmayı görmek ve duymak için sabırsızlanıyoruz.”

Bu açıklamasından sonra gazete, menajere Damir’in Estonya temsilcisi Uku Suvitse gibi önümüzdeki yıl yeniden yeni bir şarkıyla Dora’ya katılıp katılmayacağını sordu. Menajer bu konu hakkında yorum yapmayı reddetti.

Nisan ayında Damir Kedžo keyifli bir röportaj gerçekleştirmiştik.

 
Source: jutarnji.hr
Photo by: Thomas Hanses


Facebook


Twitter


Instagram


Youtube

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
16,504TakipçiTakip Et
2,790AboneAbone Ol

TWİTTER

[fts_twitter twitter_name=eurovisn_turkey tweets_count=4 cover_photo=no stats_bar=yes show_retweets=no show_replies=no]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER