Netta Eurovision ile ilgili açıklamalar yaptı

0

Netta Eurovision ile ilgili açıklamalar yaptı.

Algemeen Dagblad gazetesi ile bir röportaj gerçekleştiren Netta, Eurovision ile ilgili açıklamalar yaptı. Eurovision ile ilgili ”Kazanmak sadece eğlenceli değil, aynı zamanda suçlayıcı ve korkutucu.” dedi.

– Madonna’nın Eurovision performası sırasındaki Filistin bayraklı mesajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bunun hakkında her zaman açık konuştum: Eurovision siyasi mesajların yeri değil. Siyaset insanları böldü ama Eurovision insanları bir araya getirmek için orada. Tamamen farklı ülkelerden insanların farklı siyasal fikirler, farklı inançlar ve cinsel tercihlerle bir araya geldiği tek şov bile olabilir. Ve bu buluşma kesinlikle, her şeyin daima gergin olduğu İsrail’de bile başarıldı.

Ödülünüzü hiçbir yerde göremiyoruz. Hala ona sahip misiniz?
Oturma odamda yok çünkü çok büyük bir şey. Yatak odamda bir sürü giysinin altında duruyor.

-Eurovision’u kazanan birinciler ile görüşüyor musunuz?
Hayır, konserlerde denk geliyoruz. Conchita Wurst’u hatırlıyorum. Loreen ve Alexander Rybak’ı tanıyorum.

– Bize ”Toy” adlı şarkınızdan bahseder misiniz?
Bu şarkı benim değildi, ama kendi seçimimdi ve özellikle benim için yazılmıştı. Bu şarkıyı söylemek istedim çünkü bana çok yakışmıştı. Sadece müzikti ve eğlenceliydi. Gelen tepkilere çok şaşırdım. Elbette, parlaklıklarda, video kliplerde ve TV şovlarında bir güzellik idealinin tatmin edici olmamasını hiçbir şekilde anlayamadım, dokuz yaşındayken sahip olmak istediğim rol model oldum. Birbiri ardına birçok kadından mektuplar aldım.

– Mektup gönderenler ne dediler?
Bir mektubu her zaman hatırlayacağım. Kendisine tecavüz eden adamın önünde mahkemede öyküsünü anlatan bir İngiliz kadın geldi aklıma. Arabadaki koltukta yolculuk yaparken her zaman şarkımı dinlediğini yazdı ve bu benim için çok özel.

Source: Ad.nl
Photo by: Thomas Hanses

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir