Alexander Rybak’tan şaşırtıcı açıklama!

0

Alexander Rybak’tan şaşırtıcı açıklama!

2009 yılında Norveç’e birincilik getiren Alexander Rybak Instagram hesabından 11 yıldır uyku ilaçları ve antidepresan bağımlısı olduğunu açıkladı.

İşte açıklamasının tamamı:

“Ben bir sırla yaşıyorum.11 yıldır uyku ilaçlarına ve antidepresanlara bağımlıyım. Zararsız başladı, ama sonunda hayatımı neredeyse mahvetti.Bu Ocak ayında rehabilitasyona başladım (doktorlarımdan yardım alarak) ve yavaş yavaş tekrar kendim gibi hissetmeye başladım.

Son yıllarda haplar beni zayıflattı ve korkuttu. Sadece beynimi değil, aynı zamanda kaslarımı ve midemi de etkiledi. İnsanlarla olan ilişkilerimi yok etti, ama en önemlisi, yaşama isteğimi neredeyse yok etti.

Orada aynı sorunlarla mücadele eden birçok kişi olduğunu biliyorum, bu yüzden önümüzdeki haftalarda deneyimlerimi sizinle paylaşacağım ve eğer bir insan daha bu derslerden bir şey öğrenebilirse, bu beni daha iyi hissettirecek.”

 

 
 
 
 
 
Voir cette publication sur Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

I’ve been living with a secret. For 11 years I have been addicted to sleep medications and antidepressants. It started out harmless, but in the end it almost ruined my life. This January I started rehab (with good help from my doctors) and little by little I’m starting to feel like myself again. During the past years the pills made me weak and scared. It affected not only my brain but also my muscles and stomach. It destroyed my relationships to people, but most importantly it almost destroyed my will to live. I know there are many out there who are struggling with the same problems, so over the next weeks I will be sharing my experiences with you and if somebody can learn from them, it will make me feel better. #mentalhealth #rehab (Русский перевод будет скоро)😌

Une publication partagée par 🎻 ALEXANDER RYBAK 🎻 (@rybakofficial) le

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir